Overzicht gebruikte treinnummers in 2007: verschil tussen versies
Uit Somda RailWiki
Naar navigatie springenNaar zoeken springen (Nieuwe pagina aangemaakt met 'In het dienstregelingsjaar 2007 wordt door de verschillende vervoerders gebruik gemaakt van de volgende treinserienummers: {| class="wikitable sortable" style="width...') |
|||
| Regel 7: | Regel 7: | ||
! Materieel | ! Materieel | ||
|+ NS Internationaal/HSA | |+ NS Internationaal/HSA | ||
| − | | 100 | + | | '''100''' |
| − | |||
| Interlaken | | Interlaken | ||
| − | | ICE | + | | [[Amsterdam Centraal]] |
| + | | [[ICE-3M - InterCityExpress 3Mehrsystemfähig|ICE-3m]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 120 | + | | '''120''' |
| + | | Frankfurt am Main | ||
| Amsterdam Centraal | | Amsterdam Centraal | ||
| − | + | | ICE-3m | |
| − | | ICE | ||
|- | |- | ||
| − | | 140 | + | | '''140''' |
| − | | | + | | Berlijn/Szczecin |
| − | | | + | | Amsterdam Centraal |
| − | | DB rijtuigen | + | | [[1700 - Elektrische locomotieven serie 1700|Locomotief serie 1700]] + DB IC rijtuigen |
|- | |- | ||
| − | | 220 | + | | '''220''' |
| − | | Amsterdam Centraal | + | | München |
| − | + | | Amsterdam Centraal | |
| − | | ICE | + | | ICE-3m |
|- | |- | ||
| − | | 300 | + | | '''300''' |
| Amsterdam Centraal | | Amsterdam Centraal | ||
| München/Zürich | | München/Zürich | ||
| CNL rijtuigen | | CNL rijtuigen | ||
|- | |- | ||
| − | | 400 | + | | '''400''' |
| − | | Den Haag Centraal | + | | [[Den Haag Centraal]] |
| Brussel Zuid | | Brussel Zuid | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | 450 | + | | '''450''' |
| − | | Rotterdam Centraal | + | | [[Rotterdam Centraal]] |
| − | | Hoek van Holland | + | | [[Hoek van Holland]] |
| − | | VIRM | + | | [[IRM (Inter Regio Materieel)|VIRM]] |
|- | |- | ||
| − | | 600 | + | | '''600''' |
| Amsterdam Centraal | | Amsterdam Centraal | ||
| − | | | + | | Brussel Zuid |
| − | | ICR-BNL | + | | NMBS 11.8 + [[ICR - Rijtuigen ICR(m) (InterCity Rijtuig)|ICR-BNL]] |
|- | |- | ||
| − | | 900 | + | | '''900''' |
| Amsterdam Centraal | | Amsterdam Centraal | ||
| Brussel Zuid | | Brussel Zuid | ||
| − | | | + | | [[V250 - Treinstellen V250|V250]] |
|- | |- | ||
| − | | 1000 | + | | '''1000''' |
| Amsterdam Centraal | | Amsterdam Centraal | ||
| Rotterdam Centraal | | Rotterdam Centraal | ||
| − | | | + | | V250 |
|- | |- | ||
| − | | 9300 | + | | '''9300''' |
| Amsterdam Centraal | | Amsterdam Centraal | ||
| Paris Nord | | Paris Nord | ||
| − | | | + | | [[TGV (Thalys)|TGV PBA]]/[[TGV (Thalys)|TGV PBKA]] |
|- | |- | ||
| − | | 9900 | + | | '''9900''' |
| Amsterdam Centraal | | Amsterdam Centraal | ||
| Bourg St.-Maurice | | Bourg St.-Maurice | ||
| Regel 74: | Regel 74: | ||
! Materieel | ! Materieel | ||
|+ NS Reizigers | |+ NS Reizigers | ||
| − | | 500 | + | | '''500''' |
| − | | | + | | [[Rotterdam Centraal]] |
| − | | Groningen | + | | [[Groningen]] |
| − | | ICM | + | | [[ICM(m) (InterCity Materieel)|ICM]] |
|- | |- | ||
| − | | 700 | + | | '''700''' |
| − | | | + | | [[Den Haag Centraal]] |
| Groningen | | Groningen | ||
| − | | ICM | + | | ICM |
|- | |- | ||
| − | | 800 | + | | '''800''' |
| − | | Maastricht | + | | [[Maastricht]] |
| − | | Schagen (dal tot Amsterdam Centraal) | + | | [[Schagen]] (dal tot Amsterdam Centraal) |
| VIRM | | VIRM | ||
|- | |- | ||
| − | | 1400 | + | | '''1400''' |
| − | | | + | | Rotterdam Centraal |
| − | | Utrecht Centraal (via Amsterdam Centraal) | + | | [[Utrecht Centraal]] (via Amsterdam Centraal) |
| − | | ICM/VIRM | + | | ICM/VIRM |
|- | |- | ||
| − | | 1500 | + | | '''1500''' |
| Amsterdam Centraal | | Amsterdam Centraal | ||
| − | | Deventer (dal tot Amersfoort) | + | | [[Deventer]] (dal tot [[Amersfoort]]) |
| ICM | | ICM | ||
|- | |- | ||
| − | | 1600 | + | | '''1600''' |
| − | | Schiphol | + | | [[Schiphol]] |
| − | | Enschede | + | | [[Enschede]] |
| ICM | | ICM | ||
|- | |- | ||
| − | | 1700 | + | | '''1700''' |
| Den Haag Centraal | | Den Haag Centraal | ||
| Enschede | | Enschede | ||
| ICM | | ICM | ||
|- | |- | ||
| − | | 1900 | + | | '''1900''' |
| Den Haag Centraal | | Den Haag Centraal | ||
| − | | Venlo | + | | [[Venlo]] |
| − | | ICK/VIRM | + | | [[ICK - Rijtuigen ICK (InterCity Kort)|ICK]]/VIRM |
|- | |- | ||
| − | | 2000 | + | | '''2000''' |
| Den Haag Centraal | | Den Haag Centraal | ||
| − | | Nijmegen | + | | [[Nijmegen]] |
| VIRM/ICR | | VIRM/ICR | ||
|- | |- | ||
| − | | 2100 | + | | '''2100''' |
| Amsterdam Centraal | | Amsterdam Centraal | ||
| − | | Vlissingen | + | | [[Vlissingen]] |
| VIRM | | VIRM | ||
|- | |- | ||
| − | | 2200 | + | | '''2200''' |
| Amsterdam Centraal | | Amsterdam Centraal | ||
| − | | Breda | + | | [[Breda]] |
| − | | DD-AR/DDM-1/Plan T | + | | [[DD-AR - Treinstammen DD-AR|DD-AR]]/[[DDM-1 - Rijtuigen DDM-1 (DubbelDeksMaterieel)|DDM-1]]/[[T - Treinstellen Plan T|Plan T]] |
|- | |- | ||
| − | | 2400 | + | | '''2400''' |
| Amsterdam Centraal | | Amsterdam Centraal | ||
| − | | Roosendaal (dal tot Dordrecht) | + | | [[Roosendaal]] (dal tot [[Dordrecht]]) |
| VIRM | | VIRM | ||
|- | |- | ||
| − | | 2600 | + | | '''2600''' |
| Amsterdam Centraal | | Amsterdam Centraal | ||
| Den Haag Centraal | | Den Haag Centraal | ||
| VIRM | | VIRM | ||
|- | |- | ||
| − | | 2700 | + | | '''2700''' |
| Roosendaal | | Roosendaal | ||
| Antwerpen Berchem | | Antwerpen Berchem | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | 2800 | + | | '''2800''' |
| Rotterdam Centraal | | Rotterdam Centraal | ||
| − | | Amersfoort Schothorst | + | | [[Amersfoort Schothorst]] |
| ICM | | ICM | ||
|- | |- | ||
| − | | 3000 | + | | '''3000''' |
| Nijmegen | | Nijmegen | ||
| − | | Den Helder | + | | [[Den Helder]] |
| VIRM | | VIRM | ||
|- | |- | ||
| − | | 3200 | + | | '''3200''' |
| Amsterdam Centraal | | Amsterdam Centraal | ||
| − | | Enkhuizen (spits) | + | | [[Enkhuizen]] (spits) |
| VIRM/DDM-1 | | VIRM/DDM-1 | ||
|- | |- | ||
| − | | 3300 | + | | '''3300''' |
| − | | Hoofddorp | + | | [[Hoofddorp]] |
| − | | Hoorn Kersenboogerd | + | | [[Hoorn Kersenboogerd]] |
| − | | Plan T/Plan V | + | | Plan T/[[V - Treinstellen Plan V|Plan V]] |
|- | |- | ||
| − | | 3400 | + | | '''3400''' |
| Den Haag Centraal | | Den Haag Centraal | ||
| − | | Hoorn | + | | [[Hoorn]] |
| Plan T/DD-AR | | Plan T/DD-AR | ||
|- | |- | ||
| − | | 3500 | + | | '''3500''' |
| − | | Eindhoven | + | | [[Eindhoven]] |
| − | | Schiphol | + | | [[Schiphol]] |
| ICM/ICR | | ICM/ICR | ||
|- | |- | ||
| − | | 3600 | + | | '''3600''' |
| Roosendaal | | Roosendaal | ||
| − | | Arnhem | + | | [[Arnhem]] |
| ICR | | ICR | ||
|- | |- | ||
| − | | 3700 | + | | '''3700''' |
| Nijmegen | | Nijmegen | ||
| − | | Zwolle | + | | [[Zwolle]] |
| − | | Plan V | + | | Plan T/Plan V |
|- | |- | ||
| − | | 3800 | + | | '''3800''' |
| Zwolle | | Zwolle | ||
| − | | Emmen | + | | [[Emmen ]] |
| Plan V | | Plan V | ||
|- | |- | ||
| − | | 3900 | + | | '''3900''' |
| Hoofddorp | | Hoofddorp | ||
| − | | Lelystad | + | | [[Lelystad]] |
| DD-AR | | DD-AR | ||
|- | |- | ||
| − | | 4000 | + | | '''4000''' |
| Rotterdam Centraal | | Rotterdam Centraal | ||
| − | | Alkmaar (dal tot Uitgeest) | + | | [[Alkmaar]] (dal tot [[Uitgeest]]) |
| SGMm | | SGMm | ||
|- | |- | ||
| − | | 4100 | + | | '''4100''' |
| Rotterdam Centraal | | Rotterdam Centraal | ||
| − | | Hoek van Holland Strand | + | | [[Hoek van Holland Strand]] |
| SGMm | | SGMm | ||
|- | |- | ||
| − | | 4200 | + | | '''4200''' |
| Rotterdam Centraal | | Rotterdam Centraal | ||
| − | | Maassluis West | + | | [[Maassluis West]] |
| SGMm | | SGMm | ||
|- | |- | ||
| − | | 4300 | + | | '''4300''' |
| Hoofddorp | | Hoofddorp | ||
| Lelystad | | Lelystad | ||
| DD-AR | | DD-AR | ||
|- | |- | ||
| − | | 4400 | + | | '''4400''' |
| − | | ‘s Hertogenbosch | + | | [[‘s Hertogenbosch]] |
| Nijmegen | | Nijmegen | ||
| Plan T/Plan V | | Plan T/Plan V | ||
|- | |- | ||
| − | | 4500 | + | | '''4500''' |
| Amsterdam Centraal | | Amsterdam Centraal | ||
| Enkhuizen | | Enkhuizen | ||
| DD-AR/DDM-1 | | DD-AR/DDM-1 | ||
|- | |- | ||
| − | | 4600 | + | | '''4600''' |
| Amsterdam Centraal | | Amsterdam Centraal | ||
| − | | Almere Oostvaarders | + | | [[Almere Oostvaarders]] |
| DD-AR/DDM-1 | | DD-AR/DDM-1 | ||
|- | |- | ||
| − | | 4700 | + | | '''4700''' |
| Amsterdam Centraal | | Amsterdam Centraal | ||
| − | | Uitgeest (via Zaandam) | + | | Uitgeest (via [[Zaandam]]) |
| SGMm | | SGMm | ||
|- | |- | ||
| − | | 4800 | + | | '''4800''' |
| Amsterdam Centraal | | Amsterdam Centraal | ||
| − | | Uitgeest (via Haarlem) | + | | Uitgeest (via [[Haarlem]]) |
| SGMm | | SGMm | ||
|- | |- | ||
| − | | 4900 | + | | '''4900''' |
| Utrecht Centraal | | Utrecht Centraal | ||
| Almere Oostvaarders | | Almere Oostvaarders | ||
| Plan T/DD-AR | | Plan T/DD-AR | ||
|- | |- | ||
| − | | 5000 | + | | '''5000''' |
| − | | Leiden | + | | [[Leiden]] |
| Dordrecht | | Dordrecht | ||
| Plan T/Plan V/DD-AR | | Plan T/Plan V/DD-AR | ||
|- | |- | ||
| − | | 5100 | + | | '''5100''' |
| Den Haag Centraal | | Den Haag Centraal | ||
| Roosendaal | | Roosendaal | ||
| Plan T/Plan V | | Plan T/Plan V | ||
|- | |- | ||
| − | | 5200 | + | | '''5200''' |
| − | | Tilburg West | + | | [[Tilburg West ]] |
| − | | Deurne | + | | [[Deurne]] |
| Plan V | | Plan V | ||
|- | |- | ||
| − | | 5300 | + | | '''5300''' |
| Maastricht | | Maastricht | ||
| Luik | | Luik | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | 5400 | + | | '''5400''' |
| Amsterdam Centraal | | Amsterdam Centraal | ||
| − | | Zandvoort | + | | [[Zandvoort]] |
| DD-AR | | DD-AR | ||
|- | |- | ||
| − | | 5500 | + | | '''5500''' |
| Utrecht Centraal | | Utrecht Centraal | ||
| − | | Baarn | + | | [[Baarn]] |
| SGMm | | SGMm | ||
|- | |- | ||
| − | | 5600 | + | | '''5600''' |
| Utrecht Centraal | | Utrecht Centraal | ||
| Zwolle | | Zwolle | ||
| DD-AR | | DD-AR | ||
|- | |- | ||
| − | | 5700 | + | | '''5700''' |
| Utrecht Centraal | | Utrecht Centraal | ||
| Leiden | | Leiden | ||
| Plan T/Plan V/DD-AR | | Plan T/Plan V/DD-AR | ||
|- | |- | ||
| − | | 5800 | + | | '''5800''' |
| Amsterdam Centraal | | Amsterdam Centraal | ||
| − | | Amersfoort Vathorst (dal tot Amersfoort) | + | | [[Amersfoort Vathorst]] (dal tot Amersfoort) |
| SGMm | | SGMm | ||
|- | |- | ||
| − | | 5900 | + | | '''5900''' |
| Utrecht Centraal | | Utrecht Centraal | ||
| − | | Rhenen | + | | [[Rhenen]] |
| Plan V/Plan T | | Plan V/Plan T | ||
|- | |- | ||
| − | | 6000 | + | | '''6000''' |
| Utrecht Centraal | | Utrecht Centraal | ||
| − | | Tiel | + | | [[Tiel]] |
| Plan V | | Plan V | ||
|- | |- | ||
| − | | 6300 | + | | '''6300''' |
| Den Haag Centraal | | Den Haag Centraal | ||
| Haarlem | | Haarlem | ||
| Plan T/DD-AR | | Plan T/DD-AR | ||
|- | |- | ||
| − | | 6400 | + | | '''6400''' |
| Eindhoven | | Eindhoven | ||
| − | | Weert | + | | [[Weert]] |
| Plan V | | Plan V | ||
|- | |- | ||
| − | | 6800 | + | | '''6800''' |
| − | | Maastricht Randwijck | + | | [[Maastricht Randwijck]] |
| − | | Roermond | + | | [[Roermond]] |
| Plan V | | Plan V | ||
|- | |- | ||
| − | | 6900 | + | | '''6900''' |
| − | | Sittard | + | | [[Sittard]] |
| − | | Heerlen | + | | [[Heerlen]] |
| Plan V | | Plan V | ||
|- | |- | ||
| − | | 7000 | + | | '''7000''' |
| − | | Apeldoorn | + | | [[Apeldoorn]] |
| − | | Enschede (dal tot Almelo) | + | | Enschede (dal tot [[Almelo]]) |
| Plan V | | Plan V | ||
|- | |- | ||
| − | | 7200 | + | | '''7200''' |
| Utrecht Centraal | | Utrecht Centraal | ||
| − | | Amsterdam Zuid | + | | [[Amsterdam Zuid]] |
| Plan T/Plan V/DD-AR | | Plan T/Plan V/DD-AR | ||
|- | |- | ||
| − | | 7500 | + | | '''7500''' |
| − | | Ede-Wageningen | + | | [[Ede-Wageningen]] |
| − | | Zutphen | + | | [[Zutphen]] |
| Plan V | | Plan V | ||
|- | |- | ||
| − | | 7900 | + | | '''7900''' |
| Zwolle | | Zwolle | ||
| Enschede | | Enschede | ||
| − | | DM | + | | [[DM'90]] |
|- | |- | ||
| − | | 8000 | + | | '''8000''' |
| Zwolle | | Zwolle | ||
| Emmen | | Emmen | ||
| Plan V | | Plan V | ||
|- | |- | ||
| − | | 8100 | + | | '''8100''' |
| − | | Houten | + | | [[Houten]] |
| − | | Houten Castellum | + | | [[Houten Castellum]] |
| TW6000 | | TW6000 | ||
|- | |- | ||
| − | | 8500 | + | | '''8500''' |
| Zwolle | | Zwolle | ||
| − | | Kampen | + | | [[Kampen]] |
| − | | DM | + | | DM'90 |
|- | |- | ||
| − | | 8800 | + | | '''8800''' |
| Leiden | | Leiden | ||
| Utrecht Centraal | | Utrecht Centraal | ||
| VIRM | | VIRM | ||
|- | |- | ||
| − | | 8900 | + | | '''8900''' |
| Heerlen | | Heerlen | ||
| Stolberg | | Stolberg | ||
| DB Talent | | DB Talent | ||
|- | |- | ||
| − | | 9000 | + | | '''9000''' |
| Venlo | | Venlo | ||
| Hamm | | Hamm | ||
| DB 111 + rijtuigen | | DB 111 + rijtuigen | ||
|- | |- | ||
| − | | 9100 | + | | '''9100''' |
| Zwolle | | Zwolle | ||
| Groningen | | Groningen | ||
| Plan V | | Plan V | ||
|- | |- | ||
| − | | 9500 | + | | '''9500''' |
| − | | Alphen aan den Rijn | + | | [[Alphen aan den Rijn]] |
| − | | Gouda | + | | [[Gouda]] |
| A32 | | A32 | ||
|- | |- | ||
| − | | 9600 | + | | '''9600''' |
| ‘s Hertogenbosch | | ‘s Hertogenbosch | ||
| Eindhoven | | Eindhoven | ||
| Plan V | | Plan V | ||
|- | |- | ||
| − | | 9700 | + | | '''9700''' |
| Rotterdam Centraal | | Rotterdam Centraal | ||
| − | | Gouda Goverwelle | + | | [[Gouda Goverwelle]] |
| SGMm | | SGMm | ||
|- | |- | ||
| − | | 9800 | + | | '''9800''' |
| Den Haag Centraal | | Den Haag Centraal | ||
| Utrecht Centraal | | Utrecht Centraal | ||
| Plan V | | Plan V | ||
|- | |- | ||
| − | | 10500 | + | | '''10500''' |
| Zwolle | | Zwolle | ||
| Leeuwarden | | Leeuwarden | ||
| ICM | | ICM | ||
|- | |- | ||
| − | | 10700 | + | | '''10700''' |
| Zwolle | | Zwolle | ||
| Leeuwarden | | Leeuwarden | ||
| ICM | | ICM | ||
|- | |- | ||
| − | | 12500 | + | | '''12500''' |
| Rotterdam Centraal | | Rotterdam Centraal | ||
| Leeuwarden | | Leeuwarden | ||
| ICM | | ICM | ||
|- | |- | ||
| − | | 12700 | + | | '''12700''' |
| Rotterdam Centraal | | Rotterdam Centraal | ||
| Leeuwarden | | Leeuwarden | ||
| ICM | | ICM | ||
|- | |- | ||
| − | | 13600 | + | | '''13600''' |
| Breda | | Breda | ||
| ‘s Hertogenbosch | | ‘s Hertogenbosch | ||
| Plan V | | Plan V | ||
|- | |- | ||
| − | | 14100 | + | | '''14100''' |
| Rotterdam Centraal | | Rotterdam Centraal | ||
| − | | Vlaardingen Centrum (spits) | + | | [[Vlaardingen Centrum]] (spits) |
| SGM-II | | SGM-II | ||
|- | |- | ||
| − | | 14300 | + | | '''14300''' |
| Hoofddorp | | Hoofddorp | ||
| Lelystad (spits) | | Lelystad (spits) | ||
| VIRM | | VIRM | ||
|- | |- | ||
| − | | 14400 | + | | '''14400''' |
| Haarlem | | Haarlem | ||
| Zandvoort (facultatief) | | Zandvoort (facultatief) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | 14600 | + | | '''14600''' |
| Roosendaal | | Roosendaal | ||
| Vlissingen | | Vlissingen | ||
| VIRM/Plan V/DD-AR | | VIRM/Plan V/DD-AR | ||
|- | |- | ||
| − | | 15400 | + | | '''15400''' |
| Haarlem | | Haarlem | ||
| Zandvoort (strandtreinen) | | Zandvoort (strandtreinen) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | 15900 | + | | '''15900''' |
| Utrecht Centraal | | Utrecht Centraal | ||
| − | | Veenendaal Centrum | + | | [[Veenendaal Centrum]] |
| SGM-II | | SGM-II | ||
|- | |- | ||
| − | | 16000 | + | | '''16000''' |
| Utrecht Centraal | | Utrecht Centraal | ||
| − | | | + | | 's Hertogenbosch |
| Plan V | | Plan V | ||
|- | |- | ||
| − | | 17800 | + | | '''17800''' |
| Apeldoorn | | Apeldoorn | ||
| Zutphen | | Zutphen | ||
| − | | DM | + | | DM'90 |
|- | |- | ||
| − | | 18100 | + | | '''18100''' |
| Houten | | Houten | ||
| Houten Castellum | | Houten Castellum | ||
| TW6000 | | TW6000 | ||
|- | |- | ||
| − | | 19500 | + | | '''19500''' |
| Leiden | | Leiden | ||
| Gouda (spits) | | Gouda (spits) | ||
| SGM-II | | SGM-II | ||
|- | |- | ||
| − | | 19800 | + | | '''19800''' |
| Den Haag Centraal | | Den Haag Centraal | ||
| Gouda Goverwelle | | Gouda Goverwelle | ||
| SGMm | | SGMm | ||
|- | |- | ||
| − | | 20500 | + | | '''20500''' |
| Rotterdam Centraal | | Rotterdam Centraal | ||
| Utrecht Centraal | | Utrecht Centraal | ||
| ICM | | ICM | ||
|- | |- | ||
| − | | 20800 | + | | '''20800''' |
| Sittard | | Sittard | ||
| Heerlen | | Heerlen | ||
| VIRM | | VIRM | ||
|- | |- | ||
| − | | 21400 | + | | '''21400''' |
| Rotterdam Centraal | | Rotterdam Centraal | ||
| Den Haag Centraal | | Den Haag Centraal | ||
| ICM | | ICM | ||
|- | |- | ||
| − | | 21700 | + | | '''21700''' |
| Rotterdam Centraal | | Rotterdam Centraal | ||
| Utrecht Centraal | | Utrecht Centraal | ||
| Regel 501: | Regel 501: | ||
! Materieel | ! Materieel | ||
|+ Arriva | |+ Arriva | ||
| − | | 8400 | + | | '''8400''' |
| − | | Nieuwe Schans | + | | [[Nieuwe Schans]] |
| Leer | | Leer | ||
| GTW | | GTW | ||
|- | |- | ||
| − | | 30000 | + | | '''30000''' |
| Leeuwarden | | Leeuwarden | ||
| − | | Stavoren | + | | [[Stavoren]] |
| DH/GTW | | DH/GTW | ||
|- | |- | ||
| − | | 30100 | + | | '''30100''' |
| Leeuwarden | | Leeuwarden | ||
| − | | Harlingen Haven | + | | [[Harlingen Haven]] |
| − | | DH/GTW | + | | [[DH - Treinstellen DH (Wadloper)|DH]]/GTW |
|- | |- | ||
| − | | 30200 | + | | '''30200''' |
| Groningen | | Groningen | ||
| Leeuwarden | | Leeuwarden | ||
| DH/GTW | | DH/GTW | ||
|- | |- | ||
| − | | 30300 | + | | '''30300''' |
| Groningen | | Groningen | ||
| Leeuwarden | | Leeuwarden | ||
| DH/GTW | | DH/GTW | ||
|- | |- | ||
| − | | 30400 | + | | '''30400''' |
| Groningen | | Groningen | ||
| Nieuwe Schans | | Nieuwe Schans | ||
| DH/GTW | | DH/GTW | ||
|- | |- | ||
| − | | 30500 | + | | '''30500''' |
| Groningen | | Groningen | ||
| − | | Roodeschool | + | | [[Roodeschool]] |
| DH/GTW | | DH/GTW | ||
|- | |- | ||
| − | | 30600 | + | | '''30600''' |
| Groningen | | Groningen | ||
| − | | Delfzijl | + | | [[Delfzijl]] |
| DH/GTW | | DH/GTW | ||
|- | |- | ||
| − | | 31500 | + | | '''31500''' |
| Dordrecht | | Dordrecht | ||
| − | | Geldermalsen | + | | [[Geldermalsen]] |
| Plan V | | Plan V | ||
|- | |- | ||
| Regel 553: | Regel 553: | ||
! Materieel | ! Materieel | ||
|+ Syntus | |+ Syntus | ||
| − | | 30700 | + | | '''30700''' |
| Arnhem | | Arnhem | ||
| − | | Doetinchem (spits) | + | | [[Doetinchem]] (spits) |
| DM’90 | | DM’90 | ||
|- | |- | ||
| − | | 30800 | + | | '''30800''' |
| Zutphen | | Zutphen | ||
| − | | Winterswijk | + | | [[Winterswijk]] |
| Lint41/H | | Lint41/H | ||
|- | |- | ||
| − | | 30900 | + | | '''30900''' |
| Arnhem | | Arnhem | ||
| Winterswijk | | Winterswijk | ||
| DM’90/Lint41/H | | DM’90/Lint41/H | ||
|- | |- | ||
| − | | 31000 | + | | '''31000''' |
| Almelo | | Almelo | ||
| − | | Mariënberg | + | | [[Mariënberg]] |
| Lint41/H | | Lint41/H | ||
|- | |- | ||
| − | | 31100 | + | | '''31100''' |
| Arnhem | | Arnhem | ||
| Tiel | | Tiel | ||
| DM’90 | | DM’90 | ||
|- | |- | ||
| − | | 31200 | + | | '''31200''' |
| − | | Zutphen / Hengelo | + | | Zutphen/[[Hengelo]] |
| − | | Oldenzaal | + | | [[Oldenzaal]] |
| Lint41/H | | Lint41/H | ||
|- | |- | ||
| Regel 590: | Regel 590: | ||
! Materieel | ! Materieel | ||
|+ Connexxion | |+ Connexxion | ||
| − | | 31300 | + | | '''31300''' |
| Amersfoort | | Amersfoort | ||
| Ede-Wageningen | | Ede-Wageningen | ||
| Plan V | | Plan V | ||
|- | |- | ||
| − | | 31400 | + | | '''31400''' |
| Amersfoort | | Amersfoort | ||
| − | | Barneveld Noord | + | | [[Barneveld Noord]] |
| Plan V | | Plan V | ||
|- | |- | ||
| Regel 607: | Regel 607: | ||
! Materieel | ! Materieel | ||
|+ Veolia | |+ Veolia | ||
| − | | 32000 | + | | '''32000''' |
| Maastricht | | Maastricht | ||
| Heerlen | | Heerlen | ||
| Plan V | | Plan V | ||
|- | |- | ||
| − | | 32100 | + | | '''32100''' |
| Maastricht Randwijck | | Maastricht Randwijck | ||
| Kerkrade | | Kerkrade | ||
| Plan V | | Plan V | ||
|- | |- | ||
| − | | 32200 | + | | '''32200''' |
| Nijmegen | | Nijmegen | ||
| − | | Roermond | + | | [[Roermond]] |
| DH | | DH | ||
|- | |- | ||
| − | | 32300 | + | | '''32300''' |
| Nijmegen | | Nijmegen | ||
| − | | Boxmeer | + | | [[Boxmeer]] |
| DH | | DH | ||
|- | |- | ||
Versie van 1 mei 2015 14:03
In het dienstregelingsjaar 2007 wordt door de verschillende vervoerders gebruik gemaakt van de volgende treinserienummers:
| Treinserie | Beginpunt | Eindpunt | Materieel |
|---|---|---|---|
| 100 | Interlaken | Amsterdam Centraal | ICE-3m |
| 120 | Frankfurt am Main | Amsterdam Centraal | ICE-3m |
| 140 | Berlijn/Szczecin | Amsterdam Centraal | Locomotief serie 1700 + DB IC rijtuigen |
| 220 | München | Amsterdam Centraal | ICE-3m |
| 300 | Amsterdam Centraal | München/Zürich | CNL rijtuigen |
| 400 | Den Haag Centraal | Brussel Zuid | |
| 450 | Rotterdam Centraal | Hoek van Holland | VIRM |
| 600 | Amsterdam Centraal | Brussel Zuid | NMBS 11.8 + ICR-BNL |
| 900 | Amsterdam Centraal | Brussel Zuid | V250 |
| 1000 | Amsterdam Centraal | Rotterdam Centraal | V250 |
| 9300 | Amsterdam Centraal | Paris Nord | TGV PBA/TGV PBKA |
| 9900 | Amsterdam Centraal | Bourg St.-Maurice | TGV PBA/TGV PBKA |
| Treinserie | Beginpunt | Eindpunt | Materieel |
|---|---|---|---|
| 500 | Rotterdam Centraal | Groningen | ICM |
| 700 | Den Haag Centraal | Groningen | ICM |
| 800 | Maastricht | Schagen (dal tot Amsterdam Centraal) | VIRM |
| 1400 | Rotterdam Centraal | Utrecht Centraal (via Amsterdam Centraal) | ICM/VIRM |
| 1500 | Amsterdam Centraal | Deventer (dal tot Amersfoort) | ICM |
| 1600 | Schiphol | Enschede | ICM |
| 1700 | Den Haag Centraal | Enschede | ICM |
| 1900 | Den Haag Centraal | Venlo | ICK/VIRM |
| 2000 | Den Haag Centraal | Nijmegen | VIRM/ICR |
| 2100 | Amsterdam Centraal | Vlissingen | VIRM |
| 2200 | Amsterdam Centraal | Breda | DD-AR/DDM-1/Plan T |
| 2400 | Amsterdam Centraal | Roosendaal (dal tot Dordrecht) | VIRM |
| 2600 | Amsterdam Centraal | Den Haag Centraal | VIRM |
| 2700 | Roosendaal | Antwerpen Berchem | |
| 2800 | Rotterdam Centraal | Amersfoort Schothorst | ICM |
| 3000 | Nijmegen | Den Helder | VIRM |
| 3200 | Amsterdam Centraal | Enkhuizen (spits) | VIRM/DDM-1 |
| 3300 | Hoofddorp | Hoorn Kersenboogerd | Plan T/Plan V |
| 3400 | Den Haag Centraal | Hoorn | Plan T/DD-AR |
| 3500 | Eindhoven | Schiphol | ICM/ICR |
| 3600 | Roosendaal | Arnhem | ICR |
| 3700 | Nijmegen | Zwolle | Plan T/Plan V |
| 3800 | Zwolle | Emmen | Plan V |
| 3900 | Hoofddorp | Lelystad | DD-AR |
| 4000 | Rotterdam Centraal | Alkmaar (dal tot Uitgeest) | SGMm |
| 4100 | Rotterdam Centraal | Hoek van Holland Strand | SGMm |
| 4200 | Rotterdam Centraal | Maassluis West | SGMm |
| 4300 | Hoofddorp | Lelystad | DD-AR |
| 4400 | ‘s Hertogenbosch | Nijmegen | Plan T/Plan V |
| 4500 | Amsterdam Centraal | Enkhuizen | DD-AR/DDM-1 |
| 4600 | Amsterdam Centraal | Almere Oostvaarders | DD-AR/DDM-1 |
| 4700 | Amsterdam Centraal | Uitgeest (via Zaandam) | SGMm |
| 4800 | Amsterdam Centraal | Uitgeest (via Haarlem) | SGMm |
| 4900 | Utrecht Centraal | Almere Oostvaarders | Plan T/DD-AR |
| 5000 | Leiden | Dordrecht | Plan T/Plan V/DD-AR |
| 5100 | Den Haag Centraal | Roosendaal | Plan T/Plan V |
| 5200 | Tilburg West | Deurne | Plan V |
| 5300 | Maastricht | Luik | |
| 5400 | Amsterdam Centraal | Zandvoort | DD-AR |
| 5500 | Utrecht Centraal | Baarn | SGMm |
| 5600 | Utrecht Centraal | Zwolle | DD-AR |
| 5700 | Utrecht Centraal | Leiden | Plan T/Plan V/DD-AR |
| 5800 | Amsterdam Centraal | Amersfoort Vathorst (dal tot Amersfoort) | SGMm |
| 5900 | Utrecht Centraal | Rhenen | Plan V/Plan T |
| 6000 | Utrecht Centraal | Tiel | Plan V |
| 6300 | Den Haag Centraal | Haarlem | Plan T/DD-AR |
| 6400 | Eindhoven | Weert | Plan V |
| 6800 | Maastricht Randwijck | Roermond | Plan V |
| 6900 | Sittard | Heerlen | Plan V |
| 7000 | Apeldoorn | Enschede (dal tot Almelo) | Plan V |
| 7200 | Utrecht Centraal | Amsterdam Zuid | Plan T/Plan V/DD-AR |
| 7500 | Ede-Wageningen | Zutphen | Plan V |
| 7900 | Zwolle | Enschede | DM'90 |
| 8000 | Zwolle | Emmen | Plan V |
| 8100 | Houten | Houten Castellum | TW6000 |
| 8500 | Zwolle | Kampen | DM'90 |
| 8800 | Leiden | Utrecht Centraal | VIRM |
| 8900 | Heerlen | Stolberg | DB Talent |
| 9000 | Venlo | Hamm | DB 111 + rijtuigen |
| 9100 | Zwolle | Groningen | Plan V |
| 9500 | Alphen aan den Rijn | Gouda | A32 |
| 9600 | ‘s Hertogenbosch | Eindhoven | Plan V |
| 9700 | Rotterdam Centraal | Gouda Goverwelle | SGMm |
| 9800 | Den Haag Centraal | Utrecht Centraal | Plan V |
| 10500 | Zwolle | Leeuwarden | ICM |
| 10700 | Zwolle | Leeuwarden | ICM |
| 12500 | Rotterdam Centraal | Leeuwarden | ICM |
| 12700 | Rotterdam Centraal | Leeuwarden | ICM |
| 13600 | Breda | ‘s Hertogenbosch | Plan V |
| 14100 | Rotterdam Centraal | Vlaardingen Centrum (spits) | SGM-II |
| 14300 | Hoofddorp | Lelystad (spits) | VIRM |
| 14400 | Haarlem | Zandvoort (facultatief) | |
| 14600 | Roosendaal | Vlissingen | VIRM/Plan V/DD-AR |
| 15400 | Haarlem | Zandvoort (strandtreinen) | |
| 15900 | Utrecht Centraal | Veenendaal Centrum | SGM-II |
| 16000 | Utrecht Centraal | 's Hertogenbosch | Plan V |
| 17800 | Apeldoorn | Zutphen | DM'90 |
| 18100 | Houten | Houten Castellum | TW6000 |
| 19500 | Leiden | Gouda (spits) | SGM-II |
| 19800 | Den Haag Centraal | Gouda Goverwelle | SGMm |
| 20500 | Rotterdam Centraal | Utrecht Centraal | ICM |
| 20800 | Sittard | Heerlen | VIRM |
| 21400 | Rotterdam Centraal | Den Haag Centraal | ICM |
| 21700 | Rotterdam Centraal | Utrecht Centraal | ICM |
| Treinserie | Beginpunt | Eindpunt | Materieel |
|---|---|---|---|
| 8400 | Nieuwe Schans | Leer | GTW |
| 30000 | Leeuwarden | Stavoren | DH/GTW |
| 30100 | Leeuwarden | Harlingen Haven | DH/GTW |
| 30200 | Groningen | Leeuwarden | DH/GTW |
| 30300 | Groningen | Leeuwarden | DH/GTW |
| 30400 | Groningen | Nieuwe Schans | DH/GTW |
| 30500 | Groningen | Roodeschool | DH/GTW |
| 30600 | Groningen | Delfzijl | DH/GTW |
| 31500 | Dordrecht | Geldermalsen | Plan V |
| Treinserie | Beginpunt | Eindpunt | Materieel |
|---|---|---|---|
| 30700 | Arnhem | Doetinchem (spits) | DM’90 |
| 30800 | Zutphen | Winterswijk | Lint41/H |
| 30900 | Arnhem | Winterswijk | DM’90/Lint41/H |
| 31000 | Almelo | Mariënberg | Lint41/H |
| 31100 | Arnhem | Tiel | DM’90 |
| 31200 | Zutphen/Hengelo | Oldenzaal | Lint41/H |
| Treinserie | Beginpunt | Eindpunt | Materieel |
|---|---|---|---|
| 31300 | Amersfoort | Ede-Wageningen | Plan V |
| 31400 | Amersfoort | Barneveld Noord | Plan V |
| Treinserie | Beginpunt | Eindpunt | Materieel |
|---|---|---|---|
| 32000 | Maastricht | Heerlen | Plan V |
| 32100 | Maastricht Randwijck | Kerkrade | Plan V |
| 32200 | Nijmegen | Roermond | DH |
| 32300 | Nijmegen | Boxmeer | DH |