IC linie 77 (Amsterdam - Berlijn): verschil tussen versies
Uit Somda RailWiki
Naar navigatie springenNaar zoeken springen (opm.) |
|||
| Regel 3: | Regel 3: | ||
! || 12 || 11 || 10 || 9 || 8 || 7 || 6 || 5 || 4 || | ! || 12 || 11 || 10 || 9 || 8 || 7 || 6 || 5 || 4 || | ||
|+ style="text-align:left;" | <big>'''Samenstelling treinstammen 7700'''</big> | |+ style="text-align:left;" | <big>'''Samenstelling treinstammen 7700'''</big> | ||
| − | | [[Bestand:Lok-1.png|80px]] || [[Bestand:rijt.A-1.png|80px]] || [[Bestand:rijt. | + | | [[Bestand:Lok-1.png|80px]] || [[Bestand:rijt.A-1.png|80px]] || [[Bestand:rijt.ARb-1.png|80px]] || [[Bestand:rijt.B-1.png|80px]] || [[Bestand:rijt.Bb-1.png|80px]] || [[Bestand:rijt.B-1.png|80px]] || [[Bestand:rijt.B-1.png|80px]] || [[Bestand:rijt.B-1.png|80px]] || [[Bestand:rijt.B-1.png|80px]] || [[Bestand:rijt.Bd-1.png|80px]] || [[Bestand:Lok-1.png|80px]] |
|- | |- | ||
| 🡰 Berlijn || Avmmz<sup>106.5</sup> || ARkimmbz<sup>288.5</sup> || Bvmmsz<sup>187.5</sup> || Bpmmbz<sup>285.3</sup> || Bpmmz<sup>284.5</sup> || Bpmmz<sup>284.5</sup> || Bpmmz<sup>284.5</sup> || Bpmmz<sup>285.5</sup> || Bpmmdz<sup>285.9</sup> || Amsterdam 🡲 | | 🡰 Berlijn || Avmmz<sup>106.5</sup> || ARkimmbz<sup>288.5</sup> || Bvmmsz<sup>187.5</sup> || Bpmmbz<sup>285.3</sup> || Bpmmz<sup>284.5</sup> || Bpmmz<sup>284.5</sup> || Bpmmz<sup>284.5</sup> || Bpmmz<sup>285.5</sup> || Bpmmdz<sup>285.9</sup> || Amsterdam 🡲 | ||
Versie van 3 aug 2020 00:44
| 12 | 11 | 10 | 9 | 8 | 7 | 6 | 5 | 4 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 🡰 Berlijn | Avmmz106.5 | ARkimmbz288.5 | Bvmmsz187.5 | Bpmmbz285.3 | Bpmmz284.5 | Bpmmz284.5 | Bpmmz284.5 | Bpmmz285.5 | Bpmmdz285.9 | Amsterdam 🡲 |
| Rijtuigen | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tussen Cursief betekent buiten dienst bij deze vervoerder of niet meer actief als vervoerder. Tussen ›› ‹‹ betekent plan maar nooit gebouwd. |