Overzicht gebruikte treinnummers in 2021: verschil tussen versies
Uit Somda RailWiki
Naar navigatie springenNaar zoeken springen| Regel 69: | Regel 69: | ||
|- | |- | ||
! 1900 | ! 1900 | ||
| − | | [[Dordrecht]] - Eindhoven || Intercity || || NS || | + | | [[Dordrecht]] - Eindhoven || Intercity || || NS || |
|- | |- | ||
! 2000 | ! 2000 | ||
| Regel 81: | Regel 81: | ||
|- | |- | ||
! 2400 | ! 2400 | ||
| − | | [[Lelystad Centrum]] - Dordrecht || Intercity || VIRMm | + | | [[Lelystad Centrum]] - Dordrecht || Intercity || VIRMm || NS || |
|- | |- | ||
! 2500 | ! 2500 | ||
| − | | [[Roosendaal]] - Puurs || Stoptrein || | + | | [[Roosendaal]] - Puurs || Stoptrein || || NMBS || |
|- | |- | ||
! 2600 | ! 2600 | ||
| Regel 90: | Regel 90: | ||
|- | |- | ||
! 2800 | ! 2800 | ||
| − | | Rotterdam Centraal - Utrecht Centraal || Intercity || | + | | Rotterdam Centraal - Utrecht Centraal || Intercity || ICMm || NS || |
|- | |- | ||
! 2900 | ! 2900 | ||
| − | | [[Enkhuizen]] - Amsterdam Centraal - Eindhoven - Maastricht | + | | [[Enkhuizen]] - Amsterdam Centraal - Eindhoven - Maastricht ||Intercity || VIRMm || NS || |
|- | |- | ||
! 3000 | ! 3000 | ||
| − | | [[Den Helder]] - [[Nijmegen]] || Intercity || VIRMm | + | | [[Den Helder]] - [[Nijmegen]] || Intercity || VIRMm || NS || |
|- | |- | ||
! 3100 | ! 3100 | ||
| − | | Schiphol Airport - Nijmegen || Intercity || VIRMm | + | | Schiphol Airport - Nijmegen || Intercity || VIRMm || NS || |
|- | |- | ||
! 3300 | ! 3300 | ||
| − | | [[Hoorn Kersenboogerd]] - [[Hoofddorp]] / [[Leiden Centraal]] || Sprinter | + | | [[Hoorn Kersenboogerd]] - [[Hoofddorp]] / [[Leiden Centraal]] || Sprinter || [[SLT (Sprinter Lighttrain)|SLT]] ||NS || |
|- | |- | ||
! 3400 | ! 3400 | ||
| − | | Alkmaar - [[Haarlem]] || | + | | Alkmaar - [[Haarlem]] || Intercity || DDZ || NS || |
|- | |- | ||
! 3500 | ! 3500 | ||
| − | | Schiphol Airport - [[Venlo]] || Intercity | + | | Schiphol Airport - [[Venlo]] || Intercity || VIRMm || NS || |
|- | |- | ||
! 3600 | ! 3600 | ||
| − | | [[Zwolle]] - Roosendaal || | + | | [[Zwolle]] - Roosendaal || Intercity || || NS || |
|- | |- | ||
! 3700 | ! 3700 | ||
| − | | Venlo - Dordrecht || Intercity | + | | Venlo - Dordrecht || Intercity || VIRMm || NS || |
|- | |- | ||
! 3800 | ! 3800 | ||
| − | | Zwolle - [[Emmen]] || Sneltrein || [[GTW (Vechtdallijnen)|GTW]] || | + | | Zwolle - [[Emmen]] || Sneltrein || [[GTW (Vechtdallijnen)|GTW]] || Arriva || |
|- | |- | ||
! 3900 | ! 3900 | ||
| − | | Enkhuizen - [[Heerlen]] || Intercity | + | | Enkhuizen - [[Heerlen]] || Intercity || VIRMm || NS || |
|- | |- | ||
! 4000 | ! 4000 | ||
| − | | [[Uitgeest]] - Rotterdam Centraal || | + | | [[Uitgeest]] - Rotterdam Centraal || Sprinter || SLT || NS || |
|- | |- | ||
! 4300 | ! 4300 | ||
| − | | Hoofddorp - [[Almere Oostvaarders]] || | + | | Hoofddorp - [[Almere Oostvaarders]] || Sprinter || SLT || NS || |
|- | |- | ||
! 4400 | ! 4400 | ||
| − | | [[Oss]] / [[’s-Hertogenbosch]] - [[Deurne]] || Sprinter || | + | | [[Oss]] / [[’s-Hertogenbosch]] - [[Deurne]] || Sprinter || FLIRT-3 || NS || In de spits van/naar Oss |
|- | |- | ||
! 4500 | ! 4500 | ||
| − | | Enkhuizen - Amsterdam Centraal || Intercity | + | | Enkhuizen - Amsterdam Centraal || Intercity || VIRM || NS || |
|- | |- | ||
! 4600 | ! 4600 | ||
| Regel 138: | Regel 138: | ||
|- | |- | ||
! 4800 | ! 4800 | ||
| − | | Amsterdam Centraal - [[Hoorn]] || Sprinter || | + | | Amsterdam Centraal - [[Hoorn]] || Sprinter || SLT || NS || Via Haarlem |
|- | |- | ||
! 4900 | ! 4900 | ||
| − | | Almere Centrum - Utrecht Centraal || Sprinter | + | | Almere Centrum - Utrecht Centraal || Sprinter || || NS || |
|- | |- | ||
! 5000 | ! 5000 | ||
| − | | Den Haag Centraal - Dordrecht || Sprinter || || | + | | Den Haag Centraal - Dordrecht || Sprinter || || NS || |
|- | |- | ||
! 5100 | ! 5100 | ||
| − | | Den Haag Centraal - Dordrecht || Sprinter || || | + | | Den Haag Centraal - Dordrecht || Sprinter || || NS || |
|- | |- | ||
! 5200 | ! 5200 | ||
| − | | Dordrecht - Rotterdam Centraal || Sprinter | + | | Dordrecht - Rotterdam Centraal || Sprinter || || NS || |
|- | |- | ||
! 5300 | ! 5300 | ||
| − | | Maastricht - Liège-Guillemins || Stoptrein || || | + | | Maastricht - Liège-Guillemins || Stoptrein || || NMBS || |
|- | |- | ||
! 5400 | ! 5400 | ||
| − | | Amsterdam Centraal - [[Zandvoort aan Zee]] || Sprinter || | + | | Amsterdam Centraal - [[Zandvoort aan Zee]] || Sprinter || SLT || NS || |
|- | |- | ||
! 5500 | ! 5500 | ||
| − | | Utrecht Centraal - [[Baarn]] || Sprinter || || | + | | Utrecht Centraal - [[Baarn]] || Sprinter || || NS || |
|- | |- | ||
! 5600 | ! 5600 | ||
| − | | Utrecht Centraal - Zwolle || | + | | Utrecht Centraal - Zwolle || Sprinter || SNG || NS || |
|- | |- | ||
! 5700 | ! 5700 | ||
| Regel 168: | Regel 168: | ||
|- | |- | ||
! 5800 | ! 5800 | ||
| − | | Hoofddorp - Amsterdam Centraal || | + | | Hoofddorp - Amsterdam Centraal || Sprinter || || NS || |
|- | |- | ||
! 5900 | ! 5900 | ||
| − | | Dordrecht - Roosendaal || | + | | Dordrecht - Roosendaal || Sprinter || || NS || |
|- | |- | ||
! 6000 | ! 6000 | ||
| − | | [[Woerden]] - [[Tiel]] || | + | | [[Woerden]] - [[Tiel]] || Sprinter || || NS || |
|- | |- | ||
! 6100 | ! 6100 | ||
| − | | Roosendaal - Vlissingen || | + | | Roosendaal - Vlissingen || Sprinter || || NS || |
|- | |- | ||
! 6200 | ! 6200 | ||
| − | | [[Assen]] - Groningen || | + | | [[Assen]] - Groningen || Sprinter || SNG || NS || |
|- | |- | ||
! 6300 | ! 6300 | ||
| − | | Haarlem - Den Haag Centraal || Sprinter | + | | Haarlem - Den Haag Centraal || Sprinter || || NS || |
|- | |- | ||
|- <!-- | |- <!-- | ||
Versie van 31 jul 2022 08:47
In het dienstregelingsjaar 2021 wordt gebruik gemaakt van de volgende treinseries. Het materieel dat genoemd wordt in de series is zoals de inzet is per december 2020.
| Serie | Traject | Treinsoort | Materieel | Vervoerder | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 | Amsterdam Centraal - Basel SBB / Köln Hbf | ICE | ICE-3M | DB / NS | |
| 120 | Amsterdam Centraal - Frankfurt (M) Hbf / Köln Hbf | ICE | ICE-3M | DB / NS | |
| 140 | Amsterdam Centraal - Berlin Ostbahnhof | Intercity | 1700 + DB rijtuigen | DB /NS | |
| 150 | Amsterdam Centraal - Frankfurt / Basel via Mönchengladbach | ICE | ICE-3M | DB / NS | |
| 220 | Amsterdam Centraal - Frankfurt (M) Hbf | ICE | ICE-3M | DB / NS | |
| 240 | Amsterdam Centraal - Hannover Hbf / Berlin Ostbahnhof | Intercity | 1700 + DB rijtuigen | DB / NS | |
| 250 | Amsterdam Centraal - Frankfurt/Basel via Mönchengladbach | ICE | ICE-3M | DB / NS | |
| 420 | Amsterdam Centraal - Innsbruck / Wenen | NightJet | Baureihe 193 + rijtuigen ÖBB | ÖBB | |
| 450 | Roosendaal - Puurs | Stoptrein | NMBS | ||
| 500 | Rotterdam Centraal - Groningen | Intercity | ICMm | NS | |
| 600 | Rotterdam Centraal - Leeuwarden | Intercity | ICMm | NS | |
| 700 | Den Haag Centraal - Groningen | Intercity | ICMm | NS | |
| 800 | Schagen / Alkmaar - Maastricht | Intercity | VIRM | NS | In de spits rijden enkele treinen door naar Schagen |
| 900 | Breda / Rotterdam Centraal - Amsterdam Centraal | Intercity direct | Baureihe 186 + ICRmh | NS | |
| 1000 | Rotterdam Centraal - Amsterdam Centraal | Intercity direct | Baureihe 186 + ICRmh | NS | |
| 1100 | Den Haag Centraal - Eindhoven Centraal | Intercity direct | Baureihe 186 + ICRmh | NS | |
| 1400 | Utrecht Centraal - Amsterdam Centraal - Schiphol Airport - Den Haag Hollands Spoor - Rotterdam Centraal | Intercity | VIRM | NS | Nachtnet |
| 1500 | Amsterdam Centraal - Amersfoort / Deventer | Intercity | ICMm | NS | Rijdt in de daluren naar Deventer |
| 1600 | Schiphol Airport - Enschede | Intercity | ICMm | NS | |
| 1700 | Den Haag Centraal - Enschede | Intercity | ICMm | NS | |
| 1800 | Den Haag Centraal - Leeuwarden | Intercity | NS | ||
| 1900 | Dordrecht - Eindhoven | Intercity | NS | ||
| 2000 | Den Haag Centraal - Amersfoort / Deventer | Intercity | ICMm | NS | Rijdt in de spits naar Deventer |
| 2100 | Amsterdam Centraal - Den Haag Centraal | Intercity | VIRMm | NS | |
| 2200 | Vlissingen - Amsterdam Centraal | Intercity | VIRMm | NS | |
| 2400 | Lelystad Centrum - Dordrecht | Intercity | VIRMm | NS | |
| 2500 | Roosendaal - Puurs | Stoptrein | NMBS | ||
| 2600 | Amsterdam Centraal - Almere Centrum | Intercity | VIRMm | NS | |
| 2800 | Rotterdam Centraal - Utrecht Centraal | Intercity | ICMm | NS | |
| 2900 | Enkhuizen - Amsterdam Centraal - Eindhoven - Maastricht | Intercity | VIRMm | NS | |
| 3000 | Den Helder - Nijmegen | Intercity | VIRMm | NS | |
| 3100 | Schiphol Airport - Nijmegen | Intercity | VIRMm | NS | |
| 3300 | Hoorn Kersenboogerd - Hoofddorp / Leiden Centraal | Sprinter | SLT | NS | |
| 3400 | Alkmaar - Haarlem | Intercity | DDZ | NS | |
| 3500 | Schiphol Airport - Venlo | Intercity | VIRMm | NS | |
| 3600 | Zwolle - Roosendaal | Intercity | NS | ||
| 3700 | Venlo - Dordrecht | Intercity | VIRMm | NS | |
| 3800 | Zwolle - Emmen | Sneltrein | GTW | Arriva | |
| 3900 | Enkhuizen - Heerlen | Intercity | VIRMm | NS | |
| 4000 | Uitgeest - Rotterdam Centraal | Sprinter | SLT | NS | |
| 4300 | Hoofddorp - Almere Oostvaarders | Sprinter | SLT | NS | |
| 4400 | Oss / ’s-Hertogenbosch - Deurne | Sprinter | FLIRT-3 | NS | In de spits van/naar Oss |
| 4500 | Enkhuizen - Amsterdam Centraal | Intercity | VIRM | NS | |
| 4600 | Den Haag Centraal - Amsterdam Centraal | Sprinter | NS | ||
| 4800 | Amsterdam Centraal - Hoorn | Sprinter | SLT | NS | Via Haarlem |
| 4900 | Almere Centrum - Utrecht Centraal | Sprinter | NS | ||
| 5000 | Den Haag Centraal - Dordrecht | Sprinter | NS | ||
| 5100 | Den Haag Centraal - Dordrecht | Sprinter | NS | ||
| 5200 | Dordrecht - Rotterdam Centraal | Sprinter | NS | ||
| 5300 | Maastricht - Liège-Guillemins | Stoptrein | NMBS | ||
| 5400 | Amsterdam Centraal - Zandvoort aan Zee | Sprinter | SLT | NS | |
| 5500 | Utrecht Centraal - Baarn | Sprinter | NS | ||
| 5600 | Utrecht Centraal - Zwolle | Sprinter | SNG | NS | |
| 5700 | Utrecht Centraal - Leiden | Sprinter | NS | Via Hilversum | |
| 5800 | Hoofddorp - Amsterdam Centraal | Sprinter | NS | ||
| 5900 | Dordrecht - Roosendaal | Sprinter | NS | ||
| 6000 | Woerden - Tiel | Sprinter | NS | ||
| 6100 | Roosendaal - Vlissingen | Sprinter | NS | ||
| 6200 | Assen - Groningen | Sprinter | SNG | NS | |
| 6300 | Haarlem - Den Haag Centraal | Sprinter | NS |