Overzicht gebruikte treinnummers in 1995/1996: verschil tussen versies
Uit Somda RailWiki
Naar navigatie springenNaar zoeken springen| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
In het [[dienstregeling 1995/1996|dienstregelingsjaar 1995/1996]] wordt door de NS gebruik gemaakt van de volgende treinserienummers: | In het [[dienstregeling 1995/1996|dienstregelingsjaar 1995/1996]] wordt door de NS gebruik gemaakt van de volgende treinserienummers: | ||
| − | {| class="wikitable" style="width: | + | {| class="wikitable" style="width:1250px;" |
! Treinserie || Beginpunt || Eindpunt || Treinsoort || Materieel || Opmerkingen | ! Treinserie || Beginpunt || Eindpunt || Treinsoort || Materieel || Opmerkingen | ||
|+ Overzicht treinnumers | |+ Overzicht treinnumers | ||
! '''2/3''' | ! '''2/3''' | ||
| − | | [[Amsterdam Centraal]] || Chur || Eurocity || [[1600 - Elektrische locomotieven serie 1600|1600]] + rijtuigen SBB || | + | | [[Amsterdam Centraal]] || Chur || Eurocity || Locomotief serie [[1600 - Elektrische locomotieven serie 1600|1600]] + rijtuigen SBB || |
|- | |- | ||
! '''104/105''' | ! '''104/105''' | ||
| − | | Amsterdam Centraal || Interlaken Ost || Eurocity || 1600 + rijtuigen SBB || | + | | Amsterdam Centraal || Interlaken Ost || Eurocity || Locomotief serie 1600 + rijtuigen SBB || |
|- | |- | ||
! '''340''' | ! '''340''' | ||
| − | | Amsterdam Centraal || Berlin Zoologischer Garten || Nachttrein || 1600 + rijtuigen DB || | + | | Amsterdam Centraal || Berlin Zoologischer Garten || Nachttrein || Locomotief serie 1600 + rijtuigen DB || |
|- | |- | ||
! '''500''' | ! '''500''' | ||
| Regel 26: | Regel 26: | ||
|- | |- | ||
! '''800''' | ! '''800''' | ||
| − | | [[Haarlem]] || Maastricht || Intercity || 1600 + [[ICR - Rijtuigen ICR(m) (InterCity Rijtuig)|rijtuigen ICR]] || | + | | [[Haarlem]] || Maastricht || Intercity || Locomotief serie 1600 + [[ICR - Rijtuigen ICR(m) (InterCity Rijtuig)|rijtuigen ICR]] || |
|- | |- | ||
! '''900''' | ! '''900''' | ||
| − | | Haarlem || [[Heerlen]] || Intercity || 1600 + rijtuigen ICR || | + | | Haarlem || [[Heerlen]] || Intercity || Locomotief serie 1600 + rijtuigen ICR || |
|- | |- | ||
! '''1500''' | ! '''1500''' | ||
| Regel 38: | Regel 38: | ||
|- | |- | ||
! '''1700''' | ! '''1700''' | ||
| − | | Enschede || Rotterdam Centraal/Den Haag Centraal || Intercity || ICM || | + | | Enschede || Rotterdam Centraal/Den Haag Centraal || Intercity || ICM || Werd in [[Deventer]] bij- of afgekoppeld van de serie 7000. Splitsen en combineren te [[Utrecht Centraal|Utrecht CS]] |
|- | |- | ||
! '''1800''' | ! '''1800''' | ||
| Regel 118: | Regel 118: | ||
| || || || || | | || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | ! ''' | + | ! '''7000''' |
| − | | | + | | Enschede || Deventer || Stoptrein || ICM || Werd in Deventer bij- of afgekoppeld van de serie 1700 van/naar Rotterdam CS |
|- | |- | ||
! '''2000''' | ! '''2000''' | ||
| Regel 134: | Regel 134: | ||
|- | |- | ||
! '''2000''' | ! '''2000''' | ||
| − | | || || || || | + | | || || || || |
|- | |- | ||
! '''2000''' | ! '''2000''' | ||
Huidige versie van 26 nov 2025 om 21:23
In het dienstregelingsjaar 1995/1996 wordt door de NS gebruik gemaakt van de volgende treinserienummers:
| Treinserie | Beginpunt | Eindpunt | Treinsoort | Materieel | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|---|
| 2/3 | Amsterdam Centraal | Chur | Eurocity | Locomotief serie 1600 + rijtuigen SBB | |
| 104/105 | Amsterdam Centraal | Interlaken Ost | Eurocity | Locomotief serie 1600 + rijtuigen SBB | |
| 340 | Amsterdam Centraal | Berlin Zoologischer Garten | Nachttrein | Locomotief serie 1600 + rijtuigen DB | |
| 500 | Leeuwarden/Groningen | Rotterdam Centraal/Den Haag Centraal | Intercity | ICM | |
| 600 | Roosendaal | Oostende | Sneltrein | NMBS | |
| 650 | Maastricht | Knokke | Sneltrein | NMBS | |
| 700 | Leeuwarden/Groningen | Hoofddorp | Intercity | ICM | |
| 800 | Haarlem | Maastricht | Intercity | Locomotief serie 1600 + rijtuigen ICR | |
| 900 | Haarlem | Heerlen | Intercity | Locomotief serie 1600 + rijtuigen ICR | |
| 1500 | Den Haag Centraal | Heerlen | Intercity | ||
| 1600 | Enschede | Hoofddorp | Intercity | ICM | |
| 1700 | Enschede | Rotterdam Centraal/Den Haag Centraal | Intercity | ICM | Werd in Deventer bij- of afgekoppeld van de serie 7000. Splitsen en combineren te Utrecht CS |
| 1800 | Eindhoven | Keulen | Intercity | 1600 + rijtuigen ICR | |
| 1900 | Den Haag Centraal | Venlo | Intercity | Stopt niet te Helmond 't Hout, Horst-Sevenum en Blerick | |
| 2000 | Nijmegen | Rotterdam Centraal | Sneltrein | Deze trein rijdt eenmaal per uur in de spits | |
| 2100 | Amsterdam Centraal | Vlissingen | Intercity | DD-IRM | |
| 2300 | Schiphol | Berlijn | Internationale trein | + rijtuigen DB | Rijdt vier keer per dag |
| 2400 | Amsterdam Centraal | Brussel Zuid | Internationale trein | NMBS 11.8 + rijtuigen ICR | |
| 2800 | Nijmegen | Den Haag Centraal | Sneltrein | Deze trein rijdt eenmaal per uur in de spits | |
| 3000 | Nijmegen | Den Helder | Intercity | Rijdt eenmaal per uur tussen Nijmegen en Arnhem en stopt het ene uur in Castricum en het andere uur in Heiloo. | |
| 3100 | Den Helder | Amsterdam Centraal | Sneltrein | ||
| 3200 | Amsterdam Centraal | Enkhuizen | Sneltrein | ||
| 3400 | Den Haag Centraal | Hoorn | Sneltrein | ||
| 3500 | Zwolle | Eindhoven | Sneltrein | Materieel'54 | Enkele treinen beginnen en eindigen in Leeuwarden/Groningen en eindigen en beginnen in Maastricht/Roosendaal |
| 2000 | |||||
| 2000 | |||||
| 4800 | Amsterdam Centraal | Uitgeest | Stoptrein | Plan V | |
| 2000 | |||||
| 2000 | |||||
| 2000 | |||||
| 2000 | |||||
| 2000 | |||||
| 2000 | |||||
| 5500 | Hoorn | Den Haag Centraal | Stoptrein | Plan V | |
| 2000 | |||||
| 2000 | |||||
| 2000 | |||||
| 2000 | |||||
| 7000 | Enschede | Deventer | Stoptrein | ICM | Werd in Deventer bij- of afgekoppeld van de serie 1700 van/naar Rotterdam CS |
| 2000 | |||||
| 2000 | |||||
| 2000 | |||||
| 2000 | |||||
| 2000 | |||||
| 2000 | |||||
| 2000 |