Overzicht gebruikte treinnummers in 1989/1990: verschil tussen versies
Uit Somda RailWiki
Naar navigatie springenNaar zoeken springen| Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" style="width:1250px;" | {| class="wikitable" style="width:1250px;" | ||
| − | ! Treinserie || Beginpunt || Eindpunt || Treinsoort || Materieel || Opmerkingen | + | ! Treinserie || Beginpunt || Eindpunt || Treinsoort || Materieel || Opmerkingen |
|+ Overzicht treinnumers | |+ Overzicht treinnumers | ||
| + | ! '''500''' | ||
| + | | [[Leeuwarden]]/[[Groningen]] || [[Rotterdam Centraal|Rotterdam CS]]/[[Den Haag Centraal|Den Haag CS]] || Intercity || [[ICM(m) (InterCity Materieel)|ICM]] || | ||
| + | |- | ||
! '''700''' | ! '''700''' | ||
| − | | | + | | Leeuwarden/Groningen || [[Hoofddorp]] || Intercity || ICM || |
|- | |- | ||
! '''800''' | ! '''800''' | ||
| − | | [[Zandvoort]] || [[Maastricht]] || Intercity || | + | | [[Zandvoort]] || [[Maastricht]] || Intercity || Locomotief serie [[1200 - Elektrische locomotieven serie 1200|1200]]/[[1600 - Elektrische locomotieven serie 1600|1600]] + rijtuigen [[W - Rijtuigen Plan W|Plan W]]/[[ICR - Rijtuigen ICR(m) (InterCity Rijtuig)|ICR]] || |
|- | |- | ||
! '''900''' | ! '''900''' | ||
| − | | Zandvoort || [[Heerlen]] || Intercity || | + | | Zandvoort || [[Heerlen]] || Intercity || Locomotief serie 1200/1600 + rijtuigen Plan W/ICR || |
|- | |- | ||
! '''1600''' | ! '''1600''' | ||
| − | | | + | | [[Amsterdam Centraal|Amsterdam CS]] || [[Enschede]] || Intercity || || |
|- | |- | ||
! '''1700''' | ! '''1700''' | ||
| − | | | + | | [[Rotterdam Centraal|Rotterdam CS]]/[[Den Haag Centraal|Den Haag CS]] || Enschede || Intercity || ICM || Werd in [[Deventer]] bij- of afgekoppeld van de serie 7000. Splitsen en combineren te [[Utrecht Centraal|Utrecht CS]] |
|- | |- | ||
! '''1800''' | ! '''1800''' | ||
| Regel 45: | Regel 48: | ||
! '''6300''' | ! '''6300''' | ||
| Schiphol || Amsterdam RAI || Stoptrein || SGM || | | Schiphol || Amsterdam RAI || Stoptrein || SGM || | ||
| + | |- | ||
| + | ! '''6500''' | ||
| + | | Heerlen || || Stoptrein || [[DE - Treinstellen DE (Blauwe Engel)|DE2]] || | ||
| + | |- | ||
| + | ! '''7000''' | ||
| + | | Enschede || [[Deventer]] || Stoptrein || Materieel '54 || Werd in Deventer bij- of afgekoppeld van de serie 1700 van/naar Den Haag CS | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Categorie:Dienstregeling 1989/1990]] | [[Categorie:Dienstregeling 1989/1990]] | ||
Huidige versie van 10 dec 2025 om 21:58
In het dienstregelingsjaar 1989/1990 wordt door de NS gebruik gemaakt van de volgende treinserienummers:
| Treinserie | Beginpunt | Eindpunt | Treinsoort | Materieel | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|---|
| 500 | Leeuwarden/Groningen | Rotterdam CS/Den Haag CS | Intercity | ICM | |
| 700 | Leeuwarden/Groningen | Hoofddorp | Intercity | ICM | |
| 800 | Zandvoort | Maastricht | Intercity | Locomotief serie 1200/1600 + rijtuigen Plan W/ICR | |
| 900 | Zandvoort | Heerlen | Intercity | Locomotief serie 1200/1600 + rijtuigen Plan W/ICR | |
| 1600 | Amsterdam CS | Enschede | Intercity | ||
| 1700 | Rotterdam CS/Den Haag CS | Enschede | Intercity | ICM | Werd in Deventer bij- of afgekoppeld van de serie 7000. Splitsen en combineren te Utrecht CS |
| 1800 | Amsterdam CS | Nijmegen | Intercity | ICM | |
| 2100 | Amsterdam Centraal | Vlissingen | Intercity | 1600 + ICR Rijtuigen | |
| 4700 | Amsterdam CS | Alkmaar | Stoptrein | SGM | |
| 4800 | Amsterdam Centraal | Uitgeest | Stoptrein | Plan V | |
| 5300 | Den Haag CS | Amsterdam RAI | Stoptrein | SGM | |
| 5400 | Amsterdam CS | Breda | Plan T/Plan V | ||
| 5500 | Hoorn | Den Haag CS | Plan T/Plan V | ||
| 5600 | |||||
| 6300 | Schiphol | Amsterdam RAI | Stoptrein | SGM | |
| 6500 | Heerlen | Stoptrein | DE2 | ||
| 7000 | Enschede | Deventer | Stoptrein | Materieel '54 | Werd in Deventer bij- of afgekoppeld van de serie 1700 van/naar Den Haag CS |