Overzicht gebruikte treinnummers in 1983/1984: verschil tussen versies
Uit Somda RailWiki
Naar navigatie springenNaar zoeken springen| Regel 4: | Regel 4: | ||
! Treinserie || Beginpunt || Eindpunt || Treinsoort || Materieel || Opmerkingen | ! Treinserie || Beginpunt || Eindpunt || Treinsoort || Materieel || Opmerkingen | ||
|+ Overzicht treinnumers | |+ Overzicht treinnumers | ||
| + | ! '''500''' | ||
| + | | [[Leeuwarden]]/[[Groningen]] || [[Rotterdam Centraal|Rotterdam CS]]/[[Den Haag Centraal|Den Haag CS]] || Intercity || Materieel'54 || | ||
| + | |- | ||
! '''700''' | ! '''700''' | ||
| − | | | + | | Leeuwarden/Groningen || [[Hoofddorp]] || Intercity || Materieel'54 || |
|- | |- | ||
! '''800''' | ! '''800''' | ||
| − | | [[Zandvoort]] || [[Maastricht]] || Intercity || Locomotief serie | + | | [[Zandvoort]] || [[Maastricht]] || Intercity || Locomotief serie [[1200 - Elektrische locomotieven serie 1200|1200]]/[[1600 - Elektrische locomotieven serie 1600|1600]] + rijtuigen [[E - Rijtuigen Plan E|Plan E]]/[[W - Rijtuigen Plan W|Plan W]]/[[ICR - Rijtuigen ICR(m) (InterCity Rijtuig)|ICR]] || |
|- | |- | ||
! '''900''' | ! '''900''' | ||
| − | | Zandvoort || [[Heerlen]] || Intercity || Locomotief serie | + | | Zandvoort || [[Heerlen]] || Intercity || Locomotief serie 1200/1600 + rijtuigen Plan E/Plan W/ICR || |
|- | |- | ||
! '''1600''' | ! '''1600''' | ||
Huidige versie van 10 dec 2025 om 21:49
In het dienstregelingsjaar 1983/1984 wordt door de NS gebruik gemaakt van de volgende treinserienummers:
| Treinserie | Beginpunt | Eindpunt | Treinsoort | Materieel | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|---|
| 500 | Leeuwarden/Groningen | Rotterdam CS/Den Haag CS | Intercity | Materieel'54 | |
| 700 | Leeuwarden/Groningen | Hoofddorp | Intercity | Materieel'54 | |
| 800 | Zandvoort | Maastricht | Intercity | Locomotief serie 1200/1600 + rijtuigen Plan E/Plan W/ICR | |
| 900 | Zandvoort | Heerlen | Intercity | Locomotief serie 1200/1600 + rijtuigen Plan E/Plan W/ICR | |
| 1600 | Amsterdam CS | Enschede | Intercity | Locomotief serie + rijtuigen Plan E | |
| 1700 | Rotterdam CS/Den Haag CS | Enschede | Intercity | Materieel '54 | Werd in Deventer bij- of afgekoppeld van de serie 7000. Splitsen en combineren te Utrecht CS |
| 1800 | Amsterdam CS | Nijmegen | Intercity | ICM | |
| 4300 | Zwolle | Roosendaal | Intercity | Locomotief serie + rijtuigen Plan E | |
| 4600 | Zwolle | Vlissingen | Intercity | Locomotief serie + rijtuigen Plan E | |
| 4800 | Amsterdam Centraal | Uitgeest | Stoptrein | Plan V | |
| 5200 | Tilburg West | Weert | Stoptrein | Materieel '46 | |
| 6500 | Heerlen | Stoptrein | DE2 | ||
| 7000 | Enschede | Deventer | Stoptrein | Materieel '54 | Wordt in Deventer gecombineerd met de serie 1700 |
| 7800 | Apeldoorn | Zutphen | Stoptrein | DE1 | |
| 8000 | Zwolle | Emmen | Stoptrein | DE2/Plan U | |
| 8400 | Almelo | Mariënberg | Stoptrein | DE1 | |
| 8500 | Zwolle | Kampen | Stoptrein | DE2 | |
| 9700 | Rotterdam CS/Den Haag CS | Nijmegen/Zutphen | Stoptrein | Plan V |