Overzicht gebruikte treinnummers in 2022: verschil tussen versies
Uit Somda RailWiki
Naar navigatie springenNaar zoeken springen| Regel 66: | Regel 66: | ||
|- | |- | ||
! 1700 | ! 1700 | ||
| − | | Den Haag Centraal - Enschede || ICMm || NS || | + | | Den Haag Centraal - Enschede || Intercity|| ICMm || NS || |
|- | |- | ||
! 1800 | ! 1800 | ||
| − | | Den Haag Centraal - Leeuwarden || ICMm || NS || | + | | Den Haag Centraal - Leeuwarden || Intercity|| ICMm || NS || |
|- | |- | ||
! 1900 | ! 1900 | ||
| − | | Dordrecht - Eindhoven || ICMm || NS || | + | | Dordrecht - Eindhoven || Intercity|| ICMm || NS || |
|- | |- | ||
! 2000 | ! 2000 | ||
| − | | Den Haag Centraal - Amersfoort / Deventer || ICMm || NS || | + | | Den Haag Centraal - Amersfoort / Deventer || Intercity|| ICMm || NS || |
|} | |} | ||
Versie van 11 sep 2022 20:49
In het dienstregelingsjaar 2022 wordt gebruik gemaakt van de volgende treinseries. Het materieel dat genoemd wordt in de series is zoals de inzet is per december 2021.
| Serie | Traject | Treinsoort | Materieel | Vervoerder | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 | Amsterdam Centraal - Basel SBB / Köln Hbf | ICE | ICE-3M | DB / NS | |
| 120 | Amsterdam Centraal - Frankfurt (M) Hbf / Köln Hbf | ICE | ICE-3M | DB / NS | |
| 140 | Amsterdam Centraal - Berlin Ostbahnhof | Intercity | 1700 + DB rijtuigen | DB /NS | |
| 150 | Amsterdam Centraal - Frankfurt / Basel via Mönchengladbach | ICE | ICE-3M | DB / NS | |
| 220 | Amsterdam Centraal - Frankfurt (M) Hbf | ICE | ICE-3M | DB / NS | |
| 240 | Amsterdam Centraal - Hannover Hbf / Berlin Ostbahnhof | Intercity | 1700 + DB rijtuigen | DB / NS | |
| 250 | Amsterdam Centraal - Frankfurt/Basel via Mönchengladbach | ICE | ICE-3M | DB / NS | |
| 400 | Amsterdam Centraal - Zürich | NightJet | Baureihe 193 + rijtuigen DB, ÖBB en SBB | ÖBB | |
| 420 | Amsterdam Centraal - Innsbruck / Wenen | NightJet | Baureihe 193 + rijtuigen ÖBB | ÖBB | |
| 450 | Roosendaal - Puurs | Stoptrein | NMBS | ||
| 500 | Rotterdam Centraal - Groningen | Intercity | ICMm | NS | |
| 600 | Rotterdam Centraal - Leeuwarden | Intercity | ICMm | NS | |
| 700 | Den Haag Centraal - Groningen | Intercity | ICMm | NS | |
| 800 | Schagen / Alkmaar - Maastricht | Intercity | VIRM | NS | |
| 900 | Breda / Rotterdam Centraal - Amsterdam Centraal | Intercity direct | Baureihe 186 + ICRmh | NS | |
| 1000 | Rotterdam Centraal - Amsterdam Centraal | Intercity direct | Baureihe 186 + ICRmh | NS | |
| 1100 | Den Haag Centraal - Eindhoven | Intercity | Baureihe 186 + ICRmh | NS | |
| 1400 | Utrecht - Rotterdam Centraal nachtnet | Intercity | VIRM | NS | |
| 1500 | Amsterdam Centraal - Amersfoort / Deventer | Intercity | ICMm | NS | |
| 1600 | Schiphol - Enschede | Intercity | ICMm | NS | |
| 1700 | Den Haag Centraal - Enschede | Intercity | ICMm | NS | |
| 1800 | Den Haag Centraal - Leeuwarden | Intercity | ICMm | NS | |
| 1900 | Dordrecht - Eindhoven | Intercity | ICMm | NS | |
| 2000 | Den Haag Centraal - Amersfoort / Deventer | Intercity | ICMm | NS |