Wijzigingsblad 2 september 2019: verschil tussen versies

Uit Somda RailWiki
Naar navigatie springenNaar zoeken springen
(Wijzigingen in de dienstregeling.)
Regel 3: Regel 3:
 
='''Wijzigingen in materieelinzet'''=
 
='''Wijzigingen in materieelinzet'''=
  
* In de serie 5600 ([[Utrecht Centraal]] - [[Zwolle]] zal het [[DD-AR - Treinstammen DD-AR|DD-AR]] worden vervangen door [[SNG]]. De drukste treinen zullen echter met twee stammen [[DD-AR - Treinstammen DD-AR|DDZ-IV]] rijden.
+
* In de serie 5600 ([[Utrecht Centraal]] - [[Zwolle]] zal het [[DD-AR - Treinstammen DD-AR|DD-AR]] worden vervangen door [[SNG]] en [[DD-AR - Treinstammen DD-AR|DDZ-IV]]. De drukste treinen zullen echter met twee stammen DDZ-IV]] rijden.
* In de serie 8100 (Zwolle - [[Groningen]]) komt een [[SGM - Treinstellen type SGM|SGMm]] met Sandite te rijden. Hierbij wordt een SNG vervangen.
+
* In de serie 8100 (Zwolle - [[Groningen]]) en 9000 ([[Meppel]] - [[Leeuwarden]]) komt een [[SGM - Treinstellen type SGM|SGMm]] met Sandite te rijden. Hierbij wordt een SNG vervangen. De rijtijden voor deze treinen worden aangepast.
 +
 
 +
* Het aantal diensten voor het DD-AR wordt verminderd tot 7. Hiervan rijden er 6 in de serie 7000 ([[Apeldoorn]] - [[Almelo]](/[[Enschede]]). De zevende is voor onderhoud.
 +
* Om Sandite op gladde sporen te kunnen spuiten, wordt in de omloop al rekening gehouden met het materieel dat is uitgerust met een dergelijke installatie.  
  
  

Versie van 17 mrt 2020 21:11

Op 2 september 2019 komt het vierde wijzigingsblad van dienstregeling 2019 uit.

Wijzigingen in materieelinzet

  • In de serie 5600 (Utrecht Centraal - Zwolle zal het DD-AR worden vervangen door SNG en DDZ-IV. De drukste treinen zullen echter met twee stammen DDZ-IV]] rijden.
  • In de serie 8100 (Zwolle - Groningen) en 9000 (Meppel - Leeuwarden) komt een SGMm met Sandite te rijden. Hierbij wordt een SNG vervangen. De rijtijden voor deze treinen worden aangepast.
  • Het aantal diensten voor het DD-AR wordt verminderd tot 7. Hiervan rijden er 6 in de serie 7000 (Apeldoorn - Almelo(/Enschede). De zevende is voor onderhoud.
  • Om Sandite op gladde sporen te kunnen spuiten, wordt in de omloop al rekening gehouden met het materieel dat is uitgerust met een dergelijke installatie.


Wijzigingen in treinnummers


Overige wijzigingen


Externe Links

  1. https://actutrein.nl/drgl/2019-5/mat.txt
  2. https://actutrein.nl/drgl/2019-5/LM.txt
  3. http://nsdr.bemined.nl/2019-5/