Overzicht gebruikte treinnummers in 1985/1986: verschil tussen versies
Uit Somda RailWiki
Naar navigatie springenNaar zoeken springen| Regel 23: | Regel 23: | ||
|- | |- | ||
! '''1800''' | ! '''1800''' | ||
| − | | [[ | + | | Amsterdam CS || [[Nijmegen]] || Intercity || ICM || |
|- | |- | ||
! '''2000''' | ! '''2000''' | ||
Versie van 10 dec 2025 21:47
In het dienstregelingsjaar 1985/1986 wordt door de NS gebruik gemaakt van de volgende treinserienummers:
| Treinserie | Beginpunt | Eindpunt | Treinsoort | Materieel | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|---|
| 500 | |||||
| 700 | Leeuwarden/Groningen | Hoofddorp | Intercity | Splitsen en combineren te Zwolle | |
| 800 | Zandvoort | Maastricht | Intercity | Locomotief serie + rijtuigen ICR/Plan W | |
| 900 | Zandvoort | Heerlen | Intercity | Locomotief serie + rijtuigen ICR/Plan W | |
| 1600 | Enschede | Intercity | |||
| 1700 | Rotterdam CS/Den Haag CS | Enschede | Intercity | Materieel '54 | Werd in Deventer bij- of afgekoppeld van de serie 7000. Splitsen en combineren te Utrecht CS |
| 1800 | Amsterdam CS | Nijmegen | Intercity | ICM | |
| 2000 | |||||
| 4800 | Amsterdam Centraal | Uitgeest | Stoptrein | Plan V | |
| 6500 | Heerlen | Stoptrein | DE2 | ||
| 7000 | Enschede | Deventer | Stoptrein | Materieel '54 | Werd in Deventer bij- of afgekoppeld van de serie 1700 van/naar Den Haag CS |