Overzicht gebruikte treinnummers in 1985/1986: verschil tussen versies
Uit Somda RailWiki
Naar navigatie springenNaar zoeken springen| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 5: | Regel 5: | ||
|+ Overzicht treinnumers | |+ Overzicht treinnumers | ||
! '''500''' | ! '''500''' | ||
| − | | | + | | [[Leeuwarden]]/[[Groningen]] || [[Rotterdam Centraal|Rotterdam CS]]/[[Den Haag Centraal|Den Haag CS]] || Intercity || Materieel'54 || |
|- | |- | ||
! '''700''' | ! '''700''' | ||
| − | | | + | | Leeuwarden/Groningen || [[Hoofddorp]] || Intercity || Materieel'54 || |
|- | |- | ||
! '''800''' | ! '''800''' | ||
| − | | [[Zandvoort]] || [[Maastricht]] || Intercity || Locomotief serie | + | | [[Zandvoort]] || [[Maastricht]] || Intercity || Locomotief serie [[1200 - Elektrische locomotieven serie 1200|1200]]/[[1600 - Elektrische locomotieven serie 1600|1600]] + rijtuigen [[W - Rijtuigen Plan W|Plan W]]/[[ICR - Rijtuigen ICR(m) (InterCity Rijtuig)|ICR]] || |
|- | |- | ||
! '''900''' | ! '''900''' | ||
| − | | Zandvoort || [[Heerlen]] || Intercity || Locomotief serie | + | | Zandvoort || [[Heerlen]] || Intercity || Locomotief serie 1200/1600 + rijtuigen Plan W/ICR || |
|- | |- | ||
! '''1600''' | ! '''1600''' | ||
| Regel 23: | Regel 23: | ||
|- | |- | ||
! '''1800''' | ! '''1800''' | ||
| − | | [[ | + | | Amsterdam CS || [[Nijmegen]] || Intercity || ICM || |
|- | |- | ||
! '''2000''' | ! '''2000''' | ||
Huidige versie van 10 dec 2025 om 21:49
In het dienstregelingsjaar 1985/1986 wordt door de NS gebruik gemaakt van de volgende treinserienummers:
| Treinserie | Beginpunt | Eindpunt | Treinsoort | Materieel | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|---|
| 500 | Leeuwarden/Groningen | Rotterdam CS/Den Haag CS | Intercity | Materieel'54 | |
| 700 | Leeuwarden/Groningen | Hoofddorp | Intercity | Materieel'54 | |
| 800 | Zandvoort | Maastricht | Intercity | Locomotief serie 1200/1600 + rijtuigen Plan W/ICR | |
| 900 | Zandvoort | Heerlen | Intercity | Locomotief serie 1200/1600 + rijtuigen Plan W/ICR | |
| 1600 | Enschede | Intercity | |||
| 1700 | Rotterdam CS/Den Haag CS | Enschede | Intercity | Materieel '54 | Werd in Deventer bij- of afgekoppeld van de serie 7000. Splitsen en combineren te Utrecht CS |
| 1800 | Amsterdam CS | Nijmegen | Intercity | ICM | |
| 2000 | |||||
| 4800 | Amsterdam Centraal | Uitgeest | Stoptrein | Plan V | |
| 6500 | Heerlen | Stoptrein | DE2 | ||
| 7000 | Enschede | Deventer | Stoptrein | Materieel '54 | Werd in Deventer bij- of afgekoppeld van de serie 1700 van/naar Den Haag CS |