Wijchen: verschil tussen versies
Uit Somda RailWiki
Naar navigatie springenNaar zoeken springen| Regel 30: | Regel 30: | ||
| '''4400''' | | '''4400''' | ||
| [[Nijmegen]] | | [[Nijmegen]] | ||
| − | | [['s Hertogenbosch]] | + | | [['s-Hertogenbosch]] |
| [[V - Treinstellen Plan V|Plan V]]/[[SGM - Treinstellen type SGM|SGM]]/[[DD-AR - Treinstammen DD-AR|DDZ]] | | [[V - Treinstellen Plan V|Plan V]]/[[SGM - Treinstellen type SGM|SGM]]/[[DD-AR - Treinstammen DD-AR|DDZ]] | ||
|- | |- | ||
Versie van 3 sep 2015 14:44
Wijchen is het station van Wijchen. De verkorting is Wc.
Geschiedenis
Spoorlijnen
Het station is gelegen aan de .
Dienstregeling
Met ingang van het wijzigingsblad van 6 oktober 2014 wordt het keerspoor in gebruik genomen. Op werkdagen rijdt een slag 4401/4402. Vanaf de dienstregeling 2015 stopt hier de treinserie 17600.
Stoppende treinen
In de huidige dienstregeling (2015) stoppen de volgende treinseries te Wijchen:
| Treinserienummer | Beginpunt | Eindpunt | Materieel |
|---|---|---|---|
| 4400 | Nijmegen | 's-Hertogenbosch | Plan V/SGM/DDZ |
| 17600 | Nijmegen | Wijchen | SGM |
Passerende treinen
In de huidige dienstregeling (2015) rijden er geen treinen voorbij Wijchen:
| Treinserienummer | Beginpunt | Eindpunt | Materieel |
|---|---|---|---|
| 3600 | Zwolle | Roosendaal | ICM/VIRM/Locomotief serie 1700 + TD-7 ICR/DDZ |