Wijchen: verschil tussen versies
Uit Somda RailWiki
Naar navigatie springenNaar zoeken springen (Nieuwe pagina aangemaakt met 'Wijchen is het station van Wijchen. De verkorting is Wc. = '''Geschiedenis''' = = '''Spoorlijnen''' = Het station is gelegen aan de . = '''Dienstregeling''' = ...') |
k |
||
| Regel 29: | Regel 29: | ||
|- | |- | ||
| '''4400''' | | '''4400''' | ||
| − | | [[ | + | | [[Nijmegen]] |
| [['s Hertogenbosch]] | | [['s Hertogenbosch]] | ||
| [[V - Treinstellen Plan V|Plan V]]/[[SGM - Treinstellen type SGM|SGM]]/[[DD-AR - Treinstammen DD-AR|DDZ]] | | [[V - Treinstellen Plan V|Plan V]]/[[SGM - Treinstellen type SGM|SGM]]/[[DD-AR - Treinstammen DD-AR|DDZ]] | ||
Versie van 6 mei 2015 21:39
Wijchen is het station van Wijchen. De verkorting is Wc.
Geschiedenis
Spoorlijnen
Het station is gelegen aan de .
Dienstregeling
Met ingang van het wijzigingsblad van 6 oktober 2014 wordt het keerspoor in gebruik genomen. Op werkdagen rijdt een slag 4401/4402. Vanaf de dienstregeling 2015 stopt hier de treinserie 17600.
Stoppende treinen
In de huidige dienstregeling (2015) stoppen de volgende treinseries te Wijchen:
| Treinserienummer | Beginpunt | Eindpunt | Materieel |
|---|---|---|---|
| 4400 | Nijmegen | 's Hertogenbosch | Plan V/SGM/DDZ |
| 17600 | Nijmegen | Wijchen | SGM |
Passerende treinen
In de huidige dienstregeling (2015) rijden er geen treinen voorbij Wijchen:
| Treinserienummer | Beginpunt | Eindpunt | Materieel | 3600 | Zwolle | Roosendaal | ICM/VIRM/Locomotief serie 1700 + TD-7 ICR/DDZ |
|---|