Spoorlijn Gouda - Alphen aan den Rijn: verschil tussen versies
(Navigatie) |
|||
| Regel 16: | Regel 16: | ||
| + | == '''Testritten''' == | ||
| + | |||
| + | |||
| + | |||
| + | =='''Opening & ingebruikname'''== | ||
| Regel 28: | Regel 33: | ||
| + | |||
| + | In de zomer van 2019 zullen de stations van Waddinxveen, Waddinxveen Noord, Boskoop en Alphen aan den Rijn worden gerenoveerd. De stations krijgen nieuw meubilair en omroepinstallatie. Daarnaast worden de perrons aangepast om een gelijkvloerse instap mogelijk te maken. | ||
'''''Gouda''''' | '''''Gouda''''' | ||
| + | |||
'''''Waddinxveen Triangel''''' | '''''Waddinxveen Triangel''''' | ||
| + | |||
| + | |||
| Regel 57: | Regel 67: | ||
| − | =''' | + | =='''Aansluitingen'''== |
| − | + | ||
| + | ='''Dienstregeling'''= | ||
| Regel 68: | Regel 79: | ||
| − | + | ='''Ongevallen'''= | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
{{Navigatie spoorlijn Gouda - Alphen aan den Rijn}} | {{Navigatie spoorlijn Gouda - Alphen aan den Rijn}} | ||
[[Categorie: Spoorlijnen]] | [[Categorie: Spoorlijnen]] | ||
Versie van 2 aug 2019 15:43
Inhoud
Geschiedenis
Aanleg
Beveiliging
In 20 wordt de ATB-NG verwijderd. De trams van de HTM maken plaats voor treinen van de NS die niet met ATB-NG overweg kunnen. In 2017 zijn er extra detectiemaatregelen nodig om er voor te kunnen zorgen de dat nieuwe treinstellen van R-Net gedetecteerd worden voor de beveiliging.
Testritten
Opening & ingebruikname
Wijzigingen
- Tussen 8 en 30 juli 2017 worden er werkzaamheden uitgevoerd aan de spoorlijn, zodat het mogelijk is om een kwartierdienst in te voeren op de spoorlijn. Na de werkzaamheden is het mogelijk om sneller het station van Alphen aan den Rijn in en uit te rijden. In Boskoop wordt de beveiliging vernieuwd. Tegelijkertijd wordt er gewerkt aan de nieuwe station Waddinxveen Triangel en Boskoop Snijdelwijk.
Stations
In de zomer van 2019 zullen de stations van Waddinxveen, Waddinxveen Noord, Boskoop en Alphen aan den Rijn worden gerenoveerd. De stations krijgen nieuw meubilair en omroepinstallatie. Daarnaast worden de perrons aangepast om een gelijkvloerse instap mogelijk te maken.
Gouda
Waddinxveen Triangel
Waddinxveen
Waddinxveen Noord
Boskoop
Boskoop Snijdelwijk
Alphen aan den Rijn
Aansluitingen
Dienstregeling
Vanaf september 2017 zal er een kwartierdienst worden ingevoerd.
Ongevallen
| Spoorwegstations aan de spoorlijn Gouda - Alphen aan den Rijn (Cursief: voormalig station) |
|---|
|
0,0: Gouda · 6,4: Waddinxveen Triangel · 8,0: Waddinxveen · 9,2: Waddinxveen Noord · 10,6: Boskoop Snijdelwijk · 11,965: Boskoop · 17,356: Alphen aan den Rijn |