Overzicht gebruikte treinnummers in 1995/1996: verschil tussen versies
Uit Somda RailWiki
Naar navigatie springenNaar zoeken springen (Nieuwe pagina aangemaakt met '{| class="wikitable" style="width:60em;" ! Treinserie ! Beginpunt ! Eindpunt ! Materieel |+ Overzicht treinnumers | '''800''' | Zandvoort | Maastricht | |...') |
(EIndpunt aangepast.) |
||
| Regel 17: | Regel 17: | ||
| '''5500''' | | '''5500''' | ||
| [[Hoorn]] | | [[Hoorn]] | ||
| − | | [[Den Haag | + | | [[Den Haag Centraal]] |
| [[V - Treinstellen Plan V|Plan V]] | | [[V - Treinstellen Plan V|Plan V]] | ||
|- | |- | ||
Versie van 5 jan 2019 23:57
| Treinserie | Beginpunt | Eindpunt | Materieel |
|---|---|---|---|
| 800 | Zandvoort | Maastricht | |
| 900 | Zandvoort | Heerlen | |
| 5500 | Hoorn | Den Haag Centraal | Plan V |