Spoorlijn Gouda - Alphen aan den Rijn: verschil tussen versies

Uit Somda RailWiki
Naar navigatie springenNaar zoeken springen
Regel 21: Regel 21:
  
  
 
+
* Tussen 8 en 30 juli 2017 worden er werkzaamheden uitgevoerd aan de spoorlijn, zodat het mogelijk is om een kwartierdienst in te voeren op de spoorlijn. Na de werkzaamheden is het mogelijk om sneller het station van Alphen aan den Rijn in en uit te rijden. In Boskoop wordt de beveiliging vernieuwd. Tegelijkertijd wordt er gewerkt aan de nieuwe station [[Waddinxveen Triangel]] en [[Boskoop Snijdelwijk]].
  
  
Regel 65: Regel 65:
  
  
 +
Vanaf [[Wijzigingsblad 4 september 2017|september 2017]] zal er een kwartierdienst worden ingevoerd.
  
  

Versie van 6 okt 2017 06:05

Geschiedenis

Aanleg

Beveiliging


In 20 wordt de ATB-NG verwijderd. De trams van de HTM maken plaats voor treinen van de NS die niet met ATB-NG overweg kunnen. In 2017 zijn er extra detectiemaatregelen nodig om er voor te kunnen zorgen de dat nieuwe treinstellen van R-Net gedetecteerd worden voor de beveiliging.



Wijzigingen

  • Tussen 8 en 30 juli 2017 worden er werkzaamheden uitgevoerd aan de spoorlijn, zodat het mogelijk is om een kwartierdienst in te voeren op de spoorlijn. Na de werkzaamheden is het mogelijk om sneller het station van Alphen aan den Rijn in en uit te rijden. In Boskoop wordt de beveiliging vernieuwd. Tegelijkertijd wordt er gewerkt aan de nieuwe station Waddinxveen Triangel en Boskoop Snijdelwijk.


Stations

Gouda


Waddinxveen Triangel


Waddinxveen



Waddinxveen Noord


Boskoop


Boskoop Snijdelwijk


Alphen aan den Rijn


Ingebruikname

Dienstregeling

Vanaf september 2017 zal er een kwartierdienst worden ingevoerd.


Opening