Overzicht gebruikte treinnummers in 2020: verschil tussen versies
Uit Somda RailWiki
Naar navigatie springenNaar zoeken springen (aanv.) |
(aanv.) |
||
| Regel 115: | Regel 115: | ||
|- | |- | ||
! 4400 | ! 4400 | ||
| − | | SPR || Deurne – Eindhoven C – ‘s-Hertogenbosch ( – Oss) || | + | | SPR || Deurne – Eindhoven C – ‘s-Hertogenbosch ( – Oss) || FLIRT-FFF || |
|- || | |- || | ||
! 4500 | ! 4500 | ||
| Regel 124: | Regel 124: | ||
|- | |- | ||
! 4800 | ! 4800 | ||
| − | | SPR || Amsterdam C – Haarlem – Uitgeest – Alkmaar – Hoorn || SGM /SLT || | + | | SPR || Amsterdam C – Haarlem – Uitgeest – Alkmaar – Hoorn || SGM / SLT || |
|- | |- | ||
! 4900 | ! 4900 | ||
| Regel 136: | Regel 136: | ||
|- | |- | ||
! 5200 | ! 5200 | ||
| − | | SPR || Tilburg Universiteit – Eindhoven C || | + | | SPR || Tilburg Universiteit – Eindhoven C || FLIRT-FFF || |
|- | |- | ||
! 5300 | ! 5300 | ||
| Regel 169: | Regel 169: | ||
|- | |- | ||
! 6400 | ! 6400 | ||
| − | | SPR || Eindhoven C – Weert || | + | | SPR || Eindhoven C – Weert || FLIRT-FFF || |
|- | |- | ||
! 6500 | ! 6500 | ||
| Regel 175: | Regel 175: | ||
|- | |- | ||
! 6600 | ! 6600 | ||
| − | | SPR || Dordrecht – Breda – Tilburg – ‘s-Hertogenbosch – Nijmegen – Arnhem C || | + | | SPR || Dordrecht – Breda – Tilburg – ‘s-Hertogenbosch – Nijmegen – Arnhem C || FLIRT-FFF || |
|- | |- | ||
! 6800 | ! 6800 | ||
| Regel 187: | Regel 187: | ||
|- | |- | ||
! 7100 | ! 7100 | ||
| − | | Stop || Dordrecht – Gorinchem || GTW-E | + | | Stop || Dordrecht – Gorinchem || GTW-E || <small>Qbuzz<small> |
|- | |- | ||
! 7200 | ! 7200 | ||
| − | | Stop || Dordrecht – Geldermalsen || GTW-E | + | | Stop || Dordrecht – Geldermalsen || GTW-E || <small>Qbuzz<small> |
|- | |- | ||
! 7300 | ! 7300 | ||
| Regel 205: | Regel 205: | ||
|- | |- | ||
! 7700 | ! 7700 | ||
| − | | SPR || spits Rotterdam C – Gouda Goverwelle || | + | | SPR || spits Rotterdam C – Gouda Goverwelle || SLT || |
|- | |- | ||
! 7900 | ! 7900 | ||
| Regel 211: | Regel 211: | ||
|- | |- | ||
! 8000 | ! 8000 | ||
| − | | Stop || Zwolle – Emmen || GTW-E | + | | Stop || Zwolle – Emmen || GTW-E|| <small>Arriva<small> |
|- | |- | ||
! 8100 | ! 8100 | ||
| Regel 295: | Regel 295: | ||
|- | |- | ||
! 20050<br>t/m<br>20099 | ! 20050<br>t/m<br>20099 | ||
| − | | RB13 || Venlo – Düsseldorf Hbf || | + | | RB13 || Venlo – Düsseldorf Hbf || FLIRT-VL || <small>Keolis (D)<small> |
|- | |- | ||
! 20100 | ! 20100 | ||
| − | | Stop || Groningen – Weerner (Leer) (Dld) || | + | | Stop || Groningen – Weerner (Leer) (Dld) || GTW-D || <small>Arriva<small> |
|- | |- | ||
! 20200<br>t/m<br>20249 | ! 20200<br>t/m<br>20249 | ||
| − | | RB64 || Enschede – Münster (Westf.) Hbf || | + | | RB64 || Enschede – Münster (Westf.) Hbf || Br 643 || <small>DB<small> |
|- | |- | ||
! 20250<br>t/m<br>20299 | ! 20250<br>t/m<br>20299 | ||
| − | | RB51 || Enschede – Dortmund Hbf|| | + | | RB51 || Enschede – Dortmund Hbf|| Br 643 || <small>DB<small> |
|- | |- | ||
! 20300<br>t/m<br>20349 | ! 20300<br>t/m<br>20349 | ||
| Regel 313: | Regel 313: | ||
|- | |- | ||
! 21400 | ! 21400 | ||
| − | | IC || Nachtnet Eindhoven C – Rotterdam C, ‘s-Hertogenbosch – Tilburg | + | | IC || Nachtnet Eindhoven C – Rotterdam C,<br />‘s-Hertogenbosch – Tilburg<br />Eindhoven C – Utrecht C || VIRM<br />FLIRT FFF<br />VIRM || |
|- | |- | ||
! 22200 | ! 22200 | ||
| − | | IC || Nachtnet Haarlem – Amsterdam C || | + | | IC || Nachtnet Haarlem – Amsterdam C || SNG || |
|- | |- | ||
! 22400 | ! 22400 | ||
| − | | IC || Nachtnet Utrecht C – Amersfoort C || | + | | IC || Nachtnet Utrecht C – Amersfoort C || ICM || |
|- | |- | ||
! 23400 | ! 23400 | ||
| − | | IC || Nachtnet Utrecht C – Nijmegen || | + | | IC || Nachtnet Utrecht C – Nijmegen || VIRM || |
|- | |- | ||
! 24400 | ! 24400 | ||
| − | | IC || Nachtnet Amsterdam Bijlmer ArenA – Leiden C || | + | | IC || Nachtnet Amsterdam Bijlmer ArenA – Leiden C || VIRM / ICM || <small>Ontstaan door onderhoudsrooster</small> |
|- | |- | ||
! 28300 | ! 28300 | ||
| − | | SPR || Museumtrein Utrecht C – Utrecht Maliebaan || || | + | | SPR || Museumtrein Utrecht C – Utrecht Maliebaan || SLT || |
| + | |- | ||
| + | ! 30400 | ||
| + | | Snel || Apeldoorn – Zutphen – Winterswijk || GTW-D || <small>Arriva<small> | ||
|- | |- | ||
! 30700 | ! 30700 | ||
| − | | Stop || Arnhem C – Doetinchem || | + | | Stop || Arnhem C – Doetinchem || GTW-D || <small>Breng<small> |
|- | |- | ||
! 30800 | ! 30800 | ||
| − | | Stop || Zutphen – Winterswijk || | + | | Stop || Zutphen – Winterswijk || GTW-D || <small>Arriva<small> |
|- | |- | ||
! 30900 | ! 30900 | ||
| − | | Stop || Arnhem C – Winterswijk || | + | | Stop || Arnhem C – Winterswijk || GTW-D || <small>Arriva<small> |
|- | |- | ||
! 31000 | ! 31000 | ||
| − | | Stop || Almelo – Hardenberg || | + | | Stop || Almelo – Hardenberg || LINT || <small>Arriva<small> |
|- | |- | ||
! 31100 | ! 31100 | ||
| − | | Stop || Arnhem C – Tiel || | + | | Stop || Arnhem C – Tiel || GTW-D || <small>Arriva<small> |
|- | |- | ||
! 31200 | ! 31200 | ||
| − | | Stop || Zutphen – Hengelo – Oldenzaal || | + | | Stop || Zutphen – Hengelo – Oldenzaal || LINT || <small>Keolis<small> |
|- | |- | ||
! 31300 | ! 31300 | ||
| − | | Stop || Amersfoort C – Ede-Wageningen || | + | | Stop || Amersfoort C – Ede-Wageningen || PROTOS || <small>Connexxion<small> |
|- | |- | ||
! 31400 | ! 31400 | ||
| − | | Stop || Amersfoort C – Barneveld Zuid || | + | | Stop || Amersfoort C – Barneveld Zuid || PROTOS / FLIRT-CO || <small>Connexxion<small> |
|- | |- | ||
! 32000 | ! 32000 | ||
| − | | Stop || Maastricht Randwijck – Heerlen || | + | | Stop || Maastricht Randwijck – Heerlen || GTW-E || <small>Arriva<small> |
|- | |- | ||
! 32100 | ! 32100 | ||
| − | | Stop || Maastricht Randwijck – Heerlen || | + | | Stop || Maastricht Randwijck – Heerlen || ? || <small>Arriva<small> |
|- | |- | ||
! 32200 | ! 32200 | ||
| − | | Stop || Nijmegen – Roermond || | + | | Stop || Nijmegen – Roermond || GTW-D || <small>Arriva<small> |
|- | |- | ||
! 32300 | ! 32300 | ||
| − | | Stop || Nijmegen – Venray/(Venlo) || | + | | Stop || Nijmegen – Venray/(Venlo) || GTW-D || <small>Arriva<small> |
|- | |- | ||
! 32400 | ! 32400 | ||
| − | | Stop || Maastricht Randwijck – Roermond || | + | | Stop || Maastricht Randwijck – Roermond || FLIRT-ARR || <small>Arriva<small> |
|- | |- | ||
! 32500 | ! 32500 | ||
| − | | Stop || Kerkrade Centrum – Sittard || | + | | Stop || Kerkrade Centrum – Sittard || GTW-E-ARR || <small>Arriva<small> |
|- | |- | ||
! 37000 | ! 37000 | ||
| − | | Stop || Leeuwarden – Sneek || | + | | Stop || Leeuwarden – Sneek || GTW-D || <small>Arriva<small> |
|- | |- | ||
! 37100 | ! 37100 | ||
| − | | Stop || Leeuwarden – Stavoren || | + | | Stop || Leeuwarden – Stavoren || GTW-D || <small>Arriva<small> |
|- | |- | ||
! 37200 | ! 37200 | ||
| − | | Stop || Leeuwarden – Harlingen Haven || | + | | Stop || Leeuwarden – Harlingen Haven || GTW-D || <small>Arriva<small> |
|- | |- | ||
! 37300 | ! 37300 | ||
| − | | Stop || Leeuwarden – Groningen || | + | | Stop || Leeuwarden – Groningen || GTW-D || <small>Arriva<small> |
|- | |- | ||
! 37400 | ! 37400 | ||
| − | | Stop || Leeuwarden – Groningen || | + | | Stop || Leeuwarden – Groningen || GTW-D || <small>Arriva<small> |
|- | |- | ||
! 37500 | ! 37500 | ||
| − | | Stop || Groningen – Winschoten – Bad Nieuweschans || | + | | Stop || Groningen – Winschoten – Bad Nieuweschans || GTW-D || <small>Arriva<small> |
|- | |- | ||
! 37600 | ! 37600 | ||
| − | | Stop || Groningen – Roodeschool || | + | | Stop || Groningen – Roodeschool || GTW-D || <small>Arriva<small> |
|- | |- | ||
! 37700 | ! 37700 | ||
| − | | Stop || Groningen – Delfzijl || | + | | Stop || Groningen – Delfzijl || GTW-D || <small>Arriva<small> |
|- | |- | ||
! 37800 | ! 37800 | ||
| − | | Stop || Groningen – Veendam || | + | | Stop || Groningen – Veendam || GTW-D || <small>Arriva<small> |
|} | |} | ||
Versie van 21 jul 2020 20:55
In het dienstregelingsjaar 2020 wordt gebruik gemaakt van de volgende treinseries. Het materieel dat genoemd wordt in de series is zoals de inzet is per december 2019.
| Nummer | Type | Traject | Materieel | Opmerkingen |
|---|---|---|---|---|
| 100 | ICE | Amsterdam C – Basel SBB | ICE-3m | NSI/DB |
| 120 | ICE | Amsterdam C – Frankfurt am Main | ICE-3m | NSI/DB |
| 140 | IC | Amsterdam C – Berlijn | Locomotief serie 1700 + DB IC rijtuigen | NSI/DB |
| 220 | ICE | Amsterdam C – Frankfurt am Main | ICE-3m | NSI/DB |
| 240 | ICE | Amsterdam C – Berlijn | Locomotief serie 1700 + DB IC rijtuigen | NSI/DB |
| 450 t/m 499 |
R | Roosendaal – Puurs | MS75 | NMBS |
| 500 | IC | Rotterdam C – Utrecht C – Amersfoort C – Zwolle – Groningen | ICM / DDZ | |
| 600 | IC | Rotterdam C – Utrecht C – Amersfoort C – Zwolle – Leeuwarden | ICM / DDZ | |
| 700 | IC | Den Haag C – Schiphol Airport – Lelystad Centrum – Zwolle – Groningen | ICM / DDZ | |
| 800 | IC | Maastricht – Sittard – Eindhoven C – Utrecht C – Amsterdam C – Alkmaar – (Schagen) | VIRM | |
| 900 | ICd | Amsterdam C – Schiphol Airport – Rotterdam C – Breda | E186 + ICR | |
| 1000 | ICd | Amsterdam C – Schiphol Airport – Rotterdam C | E186 + ICR | |
| 1100 | IC | Den Haag C – Rotterdam C – Eindhoven C | E186 + ICR | |
| 1400 | IC | Nachtnet Rotterdam C – Den Haag HS – Leiden C – Schiphol Airport – Amsterdam C – Utrecht C | VIRM / ICM (DDZ) | En omleidingen als gevolg van onderhoudsrooster |
| 1500 | IC | Amsterdam C – Amersfoort C – (Deventer) | ICM | |
| 1600 | IC | Schiphol Airport – Amersfoort C – Deventer – Hengelo – Enschede | ICM / DDZ | |
| 1700 | IC | Den Haag C – Utrecht C – Amersfoort C – Deventer – Hengelo – Enschede | ICM / DDZ | |
| 1800 | IC | Den Haag C – Schiphol Airport – Lelystad Centrum – Leeuwarden | ICM / DDZ | |
| 1900 | IC | Dordrecht – Breda – Eindhoven C | ICM | |
| 2000 | IC | Den Haag C – Utrecht C | ICM / DDZ | |
| 2100 | IC | Amsterdam C – Haarlem – Den Haag C | VIRM | |
| 2200 | IC | Amsterdam C – Haarlem – Leiden C – Den Haag HS – Rotterdam C – Roosendaal – Vlissingen | VIRM | |
| 2400 | IC | Lelystad Centrum – Duivendrecht – Schiphol Airport – Den Haag HS – Rotterdam C – Dordrecht | VIRM | |
| 2600 | IC | Amsterdam C – Almere Centrum | ICM / DDZ | |
| 2800 | IC | Rotterdam C – Utrecht C | ICM / DDZ | |
| 2900 | IC | Maastricht – Sittard – Eindhoven C – Utrecht C – Amsterdam C – Enkhuizen | VIRM | Als 3900 niet rijdt |
| 3000 | IC | Nijmegen – Arnhem C – Utrecht C – Amsterdam C – Alkmaar – Den Helder | VIRM | |
| 3100 | IC | Nijmegen – Arnhem C – Utrecht C – Schiphol Airport | VIRM | |
| 3300 | SPR | (starter Enkhuizen – ) Hoorn Kersenboogerd – Zaandam – Schiphol Airport – Hoofddorp – Leiden C | SNG | |
| 3400 | IC | spitsrichting Alkmaar – Beverwijk – Haarlem | DDZ / SGM | |
| 3500 | IC | Venlo – Eindhoven C – Utrecht C – Schiphol Airport | VIRM | |
| 3600 | IC | Zwolle – Deventer – Arnhem C – Nijmegen – Tilburg – Roosendaal | DDZ / ICM | |
| 3800 | Snel | Zwolle – Emmen | GTW-E-ARR | Arriva |
| 3900 | IC | Heerlen – Sittard – Eindhoven C – Utrecht C – Amsterdam C – Enkhuizen | VIRM | |
| 4000 | SPR | Rotterdam C – Gouda – Woerden – Breukelen – Amsterdam C – Zaandam – Uitgeest ( – Alkmaar – Den Helder afloop en starters) | SLT | |
| 4300 | SPR | (afloop en starters Lelystad Centrum – ) Almere Oostvaarders – Weesp – Duivendrecht – Schiphol Airport – Hoofddorp | SLT | |
| 4400 | SPR | Deurne – Eindhoven C – ‘s-Hertogenbosch ( – Oss) | FLIRT-FFF | |
| 4500 | IC | spitsrichting Amsterdam C – Hoorn Kersenboogerd – Enkhuizen | VIRM (SGM) | |
| 4600 | SPR | Amsterdam C – Schiphol Airport – Leiden C – Den Haag C | SNG | |
| 4800 | SPR | Amsterdam C – Haarlem – Uitgeest – Alkmaar – Hoorn | SGM / SLT | |
| 4900 | SPR | Utrecht C – Almere Centrum | SLT | Utrecht richting Almere: stopt niet te Utrecht Overvecht en Hollandsche Rading Almere richting Utrecht: stopt niet te Hollandsche Rading |
| 5000 | SPR | Den Haag C – Rotterdam C – Dordrecht | SGM | |
| 5100 | SPR | Den Haag C – Rotterdam C – Dordrecht | SGM | |
| 5200 | SPR | Tilburg Universiteit – Eindhoven C | FLIRT-FFF | |
| 5300 | R | Maastricht – Liège-Guillemins | MS80 | NMBS |
| 5400 | SPR | Amsterdam C – Haarlem – Zandvoort | SGM / SLT | |
| 5500 | SPR | Utrecht C – Baarn | SLT | |
| 5600 | SPR | Utrecht C – Amersfoort C – Zwolle | SNG | |
| 5700 | SPR | Utrecht C – Hilversum – Weesp – Duivendrecht – Schiphol Airport – Hoofddorp | SLT | |
| 5800 | SPR | Hoofddorp – Schiphol Airport – Amsterdam C | SLT | |
| 5900 | SPR | Dordrecht – Roosendaal | FLIRT-FFF / SGM | |
| 6000 | SPR | Woerden – Utrecht C – Geldermalsen – Tiel | SLT | |
| 6200 | SPR | spits Assen – Groningen | SNG | |
| 6300 | SPR | Den Haag C – Leiden C – Haarlem | SNG | |
| 6400 | SPR | Eindhoven C – Weert | FLIRT-FFF | |
| 6500 | SPR | Utrecht C – Houten Castellum (spits) | SLT (SGM) | |
| 6600 | SPR | Dordrecht – Breda – Tilburg – ‘s-Hertogenbosch – Nijmegen – Arnhem C | FLIRT-FFF | |
| 6800 | SPR | Den Haag C – Gouda Goverwelle | SLT | |
| 6900 | SPR | Den Haag C – Utrecht C – Geldermalsen – ‘s- Hertogenbosch | SLT | |
| 7000 | SPR | Apeldoorn – Deventer – Almelo – Enschede | SGM | |
| 7100 | Stop | Dordrecht – Gorinchem | GTW-E | Qbuzz |
| 7200 | Stop | Dordrecht – Geldermalsen | GTW-E | Qbuzz |
| 7300 | SPR | Rhenen – Veenendaal Centrum – Utrecht C – Breukelen | SLT | spits Veenendaal Centrum – Utrecht C – Breukelen + superdal Rhenen – Veenendaal Centrum – Utrecht C – Breukelen |
| 7400 | SPR | Rhenen – Utrecht C – Breukelen – Amsterdam C – Zaandam – Uitgeest | SLT | |
| 7500 | SPR | Arnhem C – Ede-Wageningen | SGM / FLIRT-FFF | |
| SPR | Zutphen – Arnhem C – Nijmegen – Wijchen | FLIRT-FFF / SGM | ||
| 7700 | SPR | spits Rotterdam C – Gouda Goverwelle | SLT | |
| 7900 | Stop | Zwolle – Enschede | FLIRT-KZE | Keolis |
| 8000 | Stop | Zwolle – Emmen | GTW-E | Arriva |
| 8100 | SPR | Zwolle – Groningen | SNG | |
| 8500 | Stop | Zwolle – Kampen | FLIRT-KZE | Keolis |
| 8600 | SPR | Gouda – Alphen aan den Rijn | FLIRT-TAG | |
| 8700 | SPR | Gouda – Alphen aan den Rijn | FLIRT-TAG | |
| 8800 | IC | Leiden C – Utrecht C | ICM / DDZ | |
| 8900 | SPR | spits Leiden C – Alphen aan den Rijn | SLT | |
| 9000 | SPR | Leeuwarden – Meppel | SNG | |
| 9100 | ICE | Amsterdam Centraal – London St. Pancras | E320 | NSI/Eurostar |
| 9200 | BNL | Amsterdam Centraal – Brussel Zuid | E186 + ICR | NSI |
| 9300 | Thalys | Amsterdam Centraal – Paris Nord | TGV-PBA | NSI/Thalys |
| 9600 | BNL | Den Haag HS – Breda – Brussel Zuid | E186 + ICR | NSI |
| 9900 | Thalys | Amsterdam Centraal – Bourg St. Maurice/Lille | TGV-PBA | NSI/Thalys |
| 11400 | IC | Rotterdam C – Gouda | ICM / VIRM | ontstaan door onderhoudsrooster |
| 11600 | IC | Amersfoort Schothorst – Hilversum – Duivendrecht – Schiphol Airport | ICM / DDZ | |
| 11700 | IC | Amersfoort Schothorst – Amersfoort C – Utrecht C – Gouda – Den Haag C | ICM / DDZ | |
| 12200 | IC | spitsrichting Roosendaal – Vlissingen | VIRM | |
| 12600 | IC | Groningen – Lelystad Centrum – Weesp – Amsterdam C | ? | aflopers serie 2600 |
| 13500 | IC | Eindhoven C – Venlo | VIRM | |
| 13800 | Snel | Zwolle – Coevorden | GTW-E-ARR | Arriva ochtendspits richting Zwolle/avondspits richting Coevorden |
| 14000 | SPR | Utrecht C – Rotterdam C | SLT | toegevoegde starters serie 4000 |
| 14600 | SPR | Zwolle – Lelystad Centrum – Amsterdam C | SNG | |
| 14900 | SPR | Utrecht C – Almere Centrum | SLT | stopt wel te Utrecht Overvecht en Hollandsche Rading |
| 15400 | SPR | Haarlem – Zandvoort | SLT (SGM) | periode 14 juni t/m 6 september |
| 15800 | SPR | Amersfoort Vathorst – Amersfoort C – Hilversum – Amsterdam C | SLT | |
| 17800 | Stop | Apeldoorn – Zutphen | GTW-D-ARR | Arriva |
| 17900 | Snel | Zwolle – Enschede | FLIRT-KZE | Keolis |
| 20000 t/m 20049 |
RE19 | Arnhem C – Düsseldorf Hbf | FLIRT-NRH | Abellio NRW |
| 20050 t/m 20099 |
RB13 | Venlo – Düsseldorf Hbf | FLIRT-VL | Keolis (D) |
| 20100 | Stop | Groningen – Weerner (Leer) (Dld) | GTW-D | Arriva |
| 20200 t/m 20249 |
RB64 | Enschede – Münster (Westf.) Hbf | Br 643 | DB |
| 20250 t/m 20299 |
RB51 | Enschede – Dortmund Hbf | Br 643 | DB |
| 20300 t/m 20349 |
RE18 | Heerlen – Herzogenrath – Aachen hbf | FLIRT-LMS | Arriva |
| 20350 t/m 20399 |
RB61 | Hengelo – Bielefeld Hbf | FLIRT-HGL | Keolis (D) |
| 21400 | IC | Nachtnet Eindhoven C – Rotterdam C, ‘s-Hertogenbosch – Tilburg Eindhoven C – Utrecht C |
VIRM FLIRT FFF VIRM |
|
| 22200 | IC | Nachtnet Haarlem – Amsterdam C | SNG | |
| 22400 | IC | Nachtnet Utrecht C – Amersfoort C | ICM | |
| 23400 | IC | Nachtnet Utrecht C – Nijmegen | VIRM | |
| 24400 | IC | Nachtnet Amsterdam Bijlmer ArenA – Leiden C | VIRM / ICM | Ontstaan door onderhoudsrooster |
| 28300 | SPR | Museumtrein Utrecht C – Utrecht Maliebaan | SLT | |
| 30400 | Snel | Apeldoorn – Zutphen – Winterswijk | GTW-D | Arriva |
| 30700 | Stop | Arnhem C – Doetinchem | GTW-D | Breng |
| 30800 | Stop | Zutphen – Winterswijk | GTW-D | Arriva |
| 30900 | Stop | Arnhem C – Winterswijk | GTW-D | Arriva |
| 31000 | Stop | Almelo – Hardenberg | LINT | Arriva |
| 31100 | Stop | Arnhem C – Tiel | GTW-D | Arriva |
| 31200 | Stop | Zutphen – Hengelo – Oldenzaal | LINT | Keolis |
| 31300 | Stop | Amersfoort C – Ede-Wageningen | PROTOS | Connexxion |
| 31400 | Stop | Amersfoort C – Barneveld Zuid | PROTOS / FLIRT-CO | Connexxion |
| 32000 | Stop | Maastricht Randwijck – Heerlen | GTW-E | Arriva |
| 32100 | Stop | Maastricht Randwijck – Heerlen | ? | Arriva |
| 32200 | Stop | Nijmegen – Roermond | GTW-D | Arriva |
| 32300 | Stop | Nijmegen – Venray/(Venlo) | GTW-D | Arriva |
| 32400 | Stop | Maastricht Randwijck – Roermond | FLIRT-ARR | Arriva |
| 32500 | Stop | Kerkrade Centrum – Sittard | GTW-E-ARR | Arriva |
| 37000 | Stop | Leeuwarden – Sneek | GTW-D | Arriva |
| 37100 | Stop | Leeuwarden – Stavoren | GTW-D | Arriva |
| 37200 | Stop | Leeuwarden – Harlingen Haven | GTW-D | Arriva |
| 37300 | Stop | Leeuwarden – Groningen | GTW-D | Arriva |
| 37400 | Stop | Leeuwarden – Groningen | GTW-D | Arriva |
| 37500 | Stop | Groningen – Winschoten – Bad Nieuweschans | GTW-D | Arriva |
| 37600 | Stop | Groningen – Roodeschool | GTW-D | Arriva |
| 37700 | Stop | Groningen – Delfzijl | GTW-D | Arriva |
| 37800 | Stop | Groningen – Veendam | GTW-D | Arriva |