Dienstregeling 2005: verschil tussen versies
(Inzet DM'90 RegioNS) |
|||
| Regel 71: | Regel 71: | ||
''Nachttreinen'' | ''Nachttreinen'' | ||
| − | + | Ingaande dit jaar is de [[restauratierijtuigen WR|WR van NS]] vervangen door een restauratierijtuig van het type WRmbz<sup>138.1</sup> in de treinen CNL 318 en 319. | |
Versie van 16 jun 2020 13:23
Op 12 december 2004 begon het dienstregelingjaar 2006 bij de Nederlandse spoorvervoerders. Het dienstregelingjaar 2005 eindigt op 10 december 2005.
Inhoud
Wijzigingen bij Arriva
Wijzigingen bij NS
West-Nederland
Midden-Nederland
Oost-Nederland
Na de gunning van de onderhandse aanbesteding van het traject tussen Zutphen en Apeldoorn, richt de NS een apart bedrijfsonderdeel hiervoor. Dit onderdeel heet RegioNS en gaat met de treinstellen 3443 - 3445 tussen beide plaatsen rijden.
Noord-Nederland
Zuid-Nederland
Wijzigingen in materieelinzet
Wijzigingen in treinseries
Nieuwe treinseries
Vervallen treinseries
Wijzigingen bij NS Internationaal
ICE
Thalys
Overig
IC Berlijn
IC Brussel
Nachttreinen
Ingaande dit jaar is de WR van NS vervangen door een restauratierijtuig van het type WRmbz138.1 in de treinen CNL 318 en 319.
Wijzigingen internationaal
Met ingang van deze dienstregeling gaat ook DB Regio rijden vanaf Enschede. Zij gaan elk uur naar Dortmund rijden, zodat er naar Gronau een halfuursdienst ontstaat met de de Pregnitzer Eisenbahngesellschaft naar Münster.