Standaardstation Beilen: verschil tussen versies
Uit Somda RailWiki
Naar navigatie springenNaar zoeken springen (Nieuwe pagina.) |
(Openingsdatum Didam en Wehl toegevoegd.) |
||
| Regel 39: | Regel 39: | ||
|- | |- | ||
| style="font-weight: bold;" | [[Didam]] | | style="font-weight: bold;" | [[Didam]] | ||
| − | | 1973 | + | | 10 oktober 1973 |
| − | | 2004 | + | | december 2004 |
|- | |- | ||
| style="font-weight: bold;" | [[Grijpskerk]] | | style="font-weight: bold;" | [[Grijpskerk]] | ||
| Regel 71: | Regel 71: | ||
|- | |- | ||
| style="font-weight: bold;" | [[Wehl]] | | style="font-weight: bold;" | [[Wehl]] | ||
| − | | 1973 | + | | 10 oktober 1973 |
| 2010 | | 2010 | ||
|- | |- | ||
Versie van 26 apr 2019 10:43
Door C. Douma ontworpen. Eenvoudigere variant ten opzichte van het voorgaande type. De stations bestaan uit een wachtruimte met tegenover de ingang de loketten. Achter de loketten is een kantoorruimte met kantine, bergingen en toilet.
In het najaar van 1972 en voorjaar van 1973 zijn de stations van Veenwouden, Buitenpost, Akkrum, Didam, Wehl, Wijchen en Ravenstein gebouwd.
Er zijn in totaal 18 stations van dit type gebouwd, waarvan er zes zijn gesloopt.
| Station | Opening | Sloop |
|---|---|---|
| Akkrum | 1973 | n.v.t. |
| Barneveld Centrum | 1978 | n.v.t. |
| Beilen | 13 februari 1970 | n.v.t. |
| Best | 1977 | 2000 |
| Borne | 1975 | n.v.t. |
| Breukelen | 1980 | 2001 |
| Buitenpost | 1973 | n.v.t. |
| Didam | 10 oktober 1973 | december 2004 |
| Grijpskerk | 1976 | 2006 |
| Grou-Irnsum | 1976 | n.v.t. |
| Raalte | 1978 | n.v.t. |
| Ravenstein | 1973 | n.v.t. |
| Tegelen | 1974 | 1997 |
| Veenwouden | 1973 | n.v.t. |
| Venray | 1976 | n.v.t. |
| Wehl | 10 oktober 1973 | 2010 |
| Wijchen | 1973 | n.v.t. |
| Zuidhorn | 1976 | n.v.t. |