Overzicht gebruikte treinnummers in 2019: verschil tussen versies
Uit Somda RailWiki
Naar navigatie springenNaar zoeken springen (correcties) |
(Aanvullingen en correcties.) |
||
| Regel 86: | Regel 86: | ||
|- | |- | ||
! 4000 | ! 4000 | ||
| − | | SPR || Rotterdam C – Gouda – Woerden – Breukelen – Amsterdam C – Zaandam – Uitgeest( – Alkmaar – Den Helder afloop en starters) || | + | | SPR || Rotterdam C – Gouda – Woerden – Breukelen – Amsterdam C – Zaandam – Uitgeest ( – Alkmaar – Den Helder afloop en starters) || |
|- | |- | ||
! 4300 | ! 4300 | ||
| Regel 206: | Regel 206: | ||
|- | |- | ||
! 9600 | ! 9600 | ||
| − | | SPR || Deurne – Eindhoven – ‘s-Hertogenbosch( – Oss) || <small>Nieuwe route door samenvoeging met 6700 oud</small> | + | | SPR || Deurne – Eindhoven – ‘s-Hertogenbosch ( – Oss) || <small>Nieuwe route door samenvoeging met 6700 oud</small> |
|- | |- | ||
! 11400 | ! 11400 | ||
| Regel 242: | Regel 242: | ||
|- | |- | ||
! 20300<br>t/m<br>20349 | ! 20300<br>t/m<br>20349 | ||
| − | | ST || Heerlen – Herzogenrath – Aachen hbf || <small>wordt Arriva</small> | + | | ST || Heerlen – Herzogenrath – Aachen hbf || <small>wordt door Arriva verzorgd</small> |
|- | |- | ||
! 21400 | ! 21400 | ||
| Regel 257: | Regel 257: | ||
|- | |- | ||
! 24400 | ! 24400 | ||
| − | | IC || Nachtnet Amsterdam Bijlmer | + | | IC || Nachtnet Amsterdam Bijlmer ArenA – Leiden C || <small>Ontstaan door onderhoudsrooster</small> |
|- | |- | ||
! 28300 | ! 28300 | ||
| SPR || Museumtrein Utrecht C – Utrecht Maliebaan || | | SPR || Museumtrein Utrecht C – Utrecht Maliebaan || | ||
|} | |} | ||
Versie van 23 sep 2018 21:17
| Nummer | Type | Traject | Opmerkingen |
|---|---|---|---|
| 500 | IC | Rotterdam C – Utrecht C – Amersfoort – Zwolle – Groningen | |
| 600 | IC | Rotterdam C – Utrecht C – Amersfoort – Zwolle – Leeuwarden | |
| 700 | IC | Den Haag C – Schiphol Airport – Lelystad Centrum – Zwolle – Groningen | |
| 800 | IC | Maastricht – Sittard – Eindhoven – Utrecht C – Amsterdam C – Alkmaar – (Schagen) | |
| 900 | ICd | Amsterdam C – Schiphol Airport – Rotterdam C – Breda | |
| 1000 | ICd | Amsterdam C – Schiphol Airport – Rotterdam C | |
| 1100 | IC | Den Haag C – Rotterdam C – Eindhoven | |
| 1400 | IC | Nachtnet Rotterdam C – Den Haag HS – Leiden C – Schiphol Airport – Amsterdam C – Utrecht C | En omleidingen als gevolg van onderhoudsrooster |
| 1500 | IC | Amsterdam C – Amersfoort – (Deventer) | |
| 1600 | IC | Schiphol Airport – Amersfoort – Deventer – Hengelo – Enschede | |
| 1700 | IC | Den Haag C – Utrecht C – Amersfoort – Deventer – Hengelo – Enschede | |
| 1800 | IC | Den Haag C – Schiphol Airport – Lelystad Centrum – Leeuwarden | |
| 2000 | IC | Den Haag C – Utrecht C | |
| 2100 | IC | Amsterdam C – Haarlem – Den Haag C | |
| 2200 | IC | Amsterdam C – Haarlem – Leiden C – Den Haag HS – Rotterdam C – Roosendaal – Vlissingen | |
| 2300 | IC | Dordrecht – Breda | |
| 2400 | IC | Lelystad Centrum – Duivendrecht – Schiphol Airport – Den Haag HS – Rotterdam C – Dordrecht | |
| 2600 | IC | Amsterdam C – Almere Centrum | |
| 2800 | IC | Rotterdam C – Utrecht C | |
| 2900 | IC | Maastricht – Sittard – Eindhoven – Utrecht C – Amsterdam C – Enkhuizen | Als 3900 niet rijdt |
| 3000 | IC | Nijmegen – Arnhem C – Utrecht C – Amsterdam C – Alkmaar – Den Helder | |
| 3100 | IC | Nijmegen – Arnhem C – Utrecht C – Schiphol Airport | |
| 3300 | SPR | (starter Enkhuizen – ) Hoorn Kersenboogerd – Zaandam – Schiphol Airport – Hoofddorp – Leiden C | |
| 3400 | IC | spitsrichting Alkmaar – Beverwijk – Haarlem | |
| 3500 | IC | Venlo – Eindhoven – Utrecht C – Schiphol Airport | |
| 3600 | IC | Zwolle – Deventer – Arnhem C – Nijmegen – Tilburg – Roosendaal | |
| 3900 | IC | Heerlen – Sittard – Eindhoven – Utrecht C – Amsterdam C – Enkhuizen | |
| 4000 | SPR | Rotterdam C – Gouda – Woerden – Breukelen – Amsterdam C – Zaandam – Uitgeest ( – Alkmaar – Den Helder afloop en starters) | |
| 4300 | SPR | (afloop en starters Lelystad Centrum – ) Almere Oostvaarders – Weesp – Duivendrecht – Schiphol Airport – Hoofddorp | |
| 4400 | SPR | ‘s-Hertogenbosch – Nijmegen – Arnhem C | Vervalt zie 6600 |
| 4500 | IC | spitsrichting Amsterdam C – Hoorn Kersenboogerd – Enkhuizen | |
| 4600 | SPR | Amsterdam C – Schiphol Airport – Leiden C – Den Haag C | |
| 4700 | SPR | Amsterdam C – Zaandam – Uitgeest | Vervalt zie 7400 |
| 4800 | SPR | Amsterdam C – Haarlem – Uitgeest – Alkmaar – Hoorn | |
| 4900 | SPR | Utrecht C – Almere Centrum | Utrecht richting Almere: stopt niet te Utrecht Overvecht en Hollandsche Rading Almere richting Utrecht: stopt niet te Hollandsche Rading |
| 5000 | SPR | Den Haag C – Rotterdam C – Dordrecht | |
| 5100 | SPR | Den Haag C – Rotterdam C – Dordrecht | |
| 5200 | SPR | Tilburg Universiteit – Eindhoven | |
| 5400 | SPR | Amsterdam C – Haarlem – Zandvoort | |
| 5500 | SPR | Utrecht C – Baarn | |
| 5600 | SPR | Utrecht C – Amersfoort – Zwolle | |
| 5700 | SPR | Utrecht C – Hilversum – Weesp – Duivendrecht – Schiphol Airport – Hoofddorp | |
| 5800 | SPR | Hoofddorp – Schiphol Airport – Amsterdam C | |
| 5900 | SPR | Dordrecht – Roosendaal | |
| 6000 | SPR | Woerden – Utrecht C – Geldermalsen – Tiel | Nieuwe route door samenvoeging met 6100 oud |
| 6100 | SPR | Utrecht C – Woerden | Vervalt zie 6000 |
| 6200 | SPR | spits Assen – Groningen | |
| 6300 | SPR | Den Haag C – Leiden C – Haarlem | |
| 6400 | SPR | Eindhoven – Weert | |
| 6500 | SPR | Utrecht C – Houten Castellum (spits) | |
| 6600 | SPR | Dordrecht – Breda – Tilburg – ‘s-Hertogenbosch – Nijmegen – Arnhem C | Nieuwe route door samenvoeging met 4400 oud |
| 6700 | SPR | ‘s-Hertogenbosch – Oss (spitsrichting) | Vervalt zie 9600 |
| 6800 | SPR | Den Haag C – Gouda Goverwelle | |
| 6900 | SPR | Den Haag C – Utrecht C – Geldermalsen – ‘s- Hertogenbosch | Nieuwe route door samenvoeging met 7800 oud |
| 7000 | SPR | Apeldoorn – Deventer – Almelo – Enschede | |
| 7300 | SPR | Rhenen – Veenendaal Centrum – Utrecht C – Breukelen | spits Veenendaal Centrum – Utrecht C – Breukelen + superdal Rhenen – Veenendaal Centrum – Utrecht C – Breukelen |
| 7400 | SPR | Rhenen – Utrecht C – Breukelen – Amsterdam C – Zaandam – Uitgeest | Nieuwe route door samenvoeging met 4700 oud |
| 7500 | SPR | Arnhem C – Ede-Wageningen | |
| 7600 | SPR | Zutphen – Arnhem C – Nijmegen – Wijchen | |
| 7700 | SPR | spits Rotterdam C – Gouda Goverwelle | |
| 7800 | SPR | Den Haag C – Gouda Goverwelle – Utrecht C | Vervalt zie 6900 |
| 8100 | SPR | Zwolle – Groningen | |
| 8600 | SPR | Gouda – Alphen aan den Rijn | |
| 8700 | SPR | Gouda – Alphen aan den Rijn | |
| 8800 | IC | Leiden C – Utrecht C | |
| 8900 | SPR | spits Leiden C – Alphen aan den Rijn | |
| 9000 | SPR | Leeuwarden – Meppel | |
| 9600 | SPR | Deurne – Eindhoven – ‘s-Hertogenbosch ( – Oss) | Nieuwe route door samenvoeging met 6700 oud |
| 11400 | IC | Rotterdam C – Gouda | ontstaan door onderhoudsrooster |
| 11600 | IC | Amersfoort Schothorst – Hilversum – Duivendrecht – Schiphol Airport | |
| 11700 | IC | Amersfoort Schothorst – Amersfoort – Utrecht C – Gouda – Den Haag C | |
| 12200 | IC | spitsrichting Roosendaal – Vlissingen | |
| 12600 | IC | Groningen – Lelystad Centrum – Weesp – Amsterdam C | aflopers serie 2600 |
| 13500 | IC | Eindhoven – Venlo | |
| 14000 | SPR | Utrecht C – Rotterdam C | toegevoegde starters serie 4000 |
| 14600 | SPR | Zwolle – Lelystad Centrum – Amsterdam C | |
| 14900 | SPR | Utrecht C – Almere Centrum | stopt wel te Utrecht Overvecht en Hollandsche Rading |
| 15400 | SPR | Haarlem – Zandvoort | periode 3 juni t/m 3 sept |
| 15800 | SPR | Avat – Amersfoort – Hilversum – Amsterdam C | |
| 20300 t/m 20349 |
ST | Heerlen – Herzogenrath – Aachen hbf | wordt door Arriva verzorgd |
| 21400 | IC | Nachtnet Eindhoven – Rotterdam C, ‘s-Hertogenbosch – Tilburg en Eindhoven – Utrecht C | |
| 22200 | IC | Nachtnet Haarlem – Amsterdam C | |
| 22400 | IC | Nachtnet Utrecht C – Amersfoort | |
| 23400 | IC | Nachtnet Utrecht C – Nijmegen | |
| 24400 | IC | Nachtnet Amsterdam Bijlmer ArenA – Leiden C | Ontstaan door onderhoudsrooster |
| 28300 | SPR | Museumtrein Utrecht C – Utrecht Maliebaan |